منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: افزایش صعودی قیمت LTC/USD را به 63.19 دلار می رساند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: افزایش صعودی قیمت LTC/USD را به 63.19 دلار می رساند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین روند صعودی را نشان می دهد زیرا سکه از پایین ترین سطح روزانه خود یعنی 59.25 دلار بهبود یافته و به بالاترین سطح جدید 63.37 دلار رسیده است. با این حال، این سطح به عنوان مقاومت برای LTC عمل کرده و قیمت ها به زیر 63.00 دلار کاهش یافته است. با تصحیح قیمت ها، بازار به دنبال بهبود از پایین ترین سطح قبلی است. قیمت Apecoin در حال حاضر با 6.19 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته با 63.19 دلار معامله می شود. ارزش بازار این سکه 4.54 میلیارد دلار است، زیرا LTC دارای حجم کل معاملات 808 میلیون دلاری است.

تصویر 314
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: TradingView

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: گاوها برای فشار بالای 63.19 دلار آماده می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در 24 ساعت گذشته نشان می دهد که سکه عملکرد خوبی داشته است زیرا قیمت ها روند صعودی را نشان می دهند. با این حال، سودها کوتاه مدت بودند زیرا بازار کاهش یافت. روند فعلی بازار صعودی است زیرا بازار به دنبال بهبودی از پایین ترین سطح قبلی است. انتظار می رود که بازار روند صعودی خود را از سر بگیرد زیرا قیمت ها به دنبال آزمایش مجدد سطح مقاومت 63.37 دلار هستند.

تصویر 312
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر در منطقه اشباع خرید قرار دارد زیرا قیمت ها به دنبال تثبیت در سطوح فعلی هستند. شاخص MACD نیز در منطقه صعودی قرار دارد زیرا بازار به دنبال از سرگیری روند صعودی خود است. شاخص EMA در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد، زیرا در حال حاضر بالاتر از EMA 50 و 100 است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار 4 ساعته: گاوها برای حفظ کنترل دست از کار می کشند

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت لایت کوین روند افزایشی را تأیید می کند زیرا قیمت در 4 ساعت گذشته یک حرکت صعودی را پوشش داده است. این را می توان از نمودار چهار ساعته قیمت، جایی که شمعدان های سبز رنگ ظاهر می شود، تأیید کرد که نشان دهنده افزایش ارزش سکه است. حرکت صعودی با موفقیت قیمت بالاتر از حاشیه 63.19 دلار را نجات داده است و به نظر می رسد که گاوها به زودی به هدف بعدی خود خواهند رسید.

تصویر 313
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان دهنده افزایش قیمت است. اندیکاتور RSI بالای 60 است که روند صعودی بازار را تایید می کند. EMA ساعتی در حال حاضر 62.4 دلار است و به احتمال زیاد بالاتر از EMA 50 باقی می ماند، که از افزایش قیمت سکه نیز حمایت می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین برای امروز نشان می دهد که بازار روند صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت ها از پایین ترین حد روزانه خود بهبود یافته اند. انتظار می رود بازار به این مسیر صعودی ادامه دهد و هدف بعدی 63.37 دلار باشد. معامله گران باید به دنبال خرید LTC در سطوح قیمت فعلی باشند تا در آینده نزدیک سود بیشتری کسب کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.