منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: افزایش صعودی قیمت LTC/USD را به 55.72 دلار می رساند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: افزایش صعودی قیمت LTC/USD را به 55.72 دلار می رساند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت های LTC در حال حاضر پس از یک دوره کوتاه تثبیت در منطقه 52 تا 55 دلار، دوباره حرکت صعودی را نشان می دهند. قیمت ها در نزدیکی سطح 52 دلار حمایت شده اند و در حال حاضر در حدود 55.72 دلار معامله می شوند. سناریوی فعلی بازار نشان می دهد که لایت کوین ممکن است در کوتاه مدت به سطح مقاومت 55.82 دلار برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که دارایی دیجیتال با افزایش حجم معاملات اخیراً شروع به افزایش کرده است که در حال حاضر به 546,013,473 دلار است و کل حجم بازار در 3,961,379,704 دلار است. تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که دارایی دیجیتال احتمالاً تا زمانی که بالاتر از مرز 55.82 دلار باقی بماند، روند صعودی خود را در کوتاه مدت ادامه خواهد داد.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: گاوها برای حفظ کنترل دست از کار می کشند

نمودار روزانه تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته در یک روند صعودی قوی بوده است زیرا به نظر می رسد به حرکت صعودی خود ادامه دهد. خرس‌ها و گاوها در چند روز گذشته برای کنترل در حال مبارزه بوده‌اند، زیرا قیمت‌ها در محدوده محدودی تثبیت شده‌اند. به نظر می رسد که گاوها به آرامی کنترل خود را به دست می آورند زیرا قیمت ها از مرز 55 دلار بالاتر رفته است.

تصویر 271
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD، منبع: TradingView

واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) در بازه زمانی 1 روزه در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد زیرا خط MACD (آبی) بالای خط سیگنال (قرمز) قرار دارد و این نشان می دهد که قیمت لایت کوین ممکن است در کوتاه مدت بیشتر افزایش یابد. باند بولینگر در حال حاضر در منطقه ای است که بیش از حد خرید شده است زیرا قیمت ها از باند بولینگر بالایی فراتر رفته است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نمودار 4 ساعته: گاوها برای حفظ کنترل دست از کار می کشند

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که گاوها برای حفظ کنترل خود تلاش می کنند زیرا قیمت ها به زیر 55 دلار رسیده است. واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) در بازه زمانی 4 ساعته در حال حاضر بالاتر از خط سیگنال حرکت می کند که نشان می دهد قیمت لایت کوین ممکن است در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه دهد.

تصویر 272
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 61.79 معامله می شود که در منطقه اشباع خرید قرار دارد که نشان می دهد قیمت در روند صعودی قرار دارد. باندهای بولینگر در بازه زمانی 4 ساعته افزایش یافته است که نشان دهنده افزایش نوسانات در بازار است. دارایی دیجیتال در حال حاضر در نزدیکی باند بالایی بولینگر معامله می شود، که نشان می دهد قیمت لایت کوین ممکن است در کوتاه مدت کاهش یابد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند، زیرا بازار در حال آماده شدن برای حرکت بالاتر با در دست گرفتن کنترل بازار است. بیشتر نشانه‌های فنی به نفع گاوها هستند، زیرا انتظار می‌رود در کوتاه‌مدت یک شکست صعودی رخ دهد. نمودارهای روزانه و ساعتی نشان دهنده یک شکست صعودی است که احتمالا در کوتاه مدت اتفاق می افتد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.