منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: افزایش صعودی قیمت LTC را به 54.04 دلار می رساند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: افزایش صعودی قیمت LTC را به 54.04 دلار می رساند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لایت کوین امروز صعودی است زیرا قیمت LTC پس از خروج از یک کانال نزولی به 54.04 دلار افزایش یافته است. این ارز دیجیتال از اوایل امروز در داخل این کانال معامله می شد. قیمت در حال حاضر با مقاومت 54.12 دلار مواجه است و حمایت در 52.20 دلار پیدا کرده است. اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالای 54.12 دلار برسانند، لایت کوین ممکن است سطح بعدی مقاومت را در 55.40 دلار هدف قرار دهد. با این حال، اگر خرس‌ها کنترل را در دست بگیرند، لایت کوین ممکن است به 51.50 دلار کاهش یابد.

جفت LTC/USD از دیروز 0.81 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با قیمت 54.04 دلار معامله می شود. پس از بسته شدن نزولی دیروز، قیمت در زیر سطح 53 دلار تثبیت شده بود. با این حال، گاوها امروز توانستند قیمت را به بالای سطح 54 دلار برسانند و یک رالی صعودی را ایجاد کنند که قیمت را به 54.04 دلار رساند. ارزش بازار سکه در حال حاضر 3.46 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته 388 میلیون دلار است.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

تجزیه و تحلیل قیمت LTC/USD در بازه زمانی روزانه: گاوها همچنان به افزایش قیمت LTC ادامه می دهند

بازه زمانی روزانه برای تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت در 24 ساعت گذشته در کانال های موازی صعودی معامله شده است. اما دیروز قیمت از این کانال خارج شد و امروز به 52.20 دلار سقوط کرد. قیمت در این سطح حمایت شده است و در حال حاضر در تلاش است به کانال بازگردد.

تصویر 279
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور MACD نشان می دهد که حرکت صعودی در حال از دست دادن بخار است زیرا خط MACD در حال عبور از زیر خط سیگنال است. با این حال، یک متقاطع ممکن است رخ ندهد زیرا خط MACD بسیار نزدیک به خط سیگنال است. شاخص RSI نشان می دهد که RSI در حال حاضر نزدیک به سطح 50 است، که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. باند بولینگر بالا و پایین نشان می دهد که قیمت در حال حاضر نزدیک به باند بالایی معامله می شود، که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت LTC/USD در بازه زمانی ساعتی: قیمت LTC به 54.04 دلار افزایش یافت

بازه زمانی ساعتی جفت LTC/USD نشان می‌دهد که لایت‌کوین در چند ساعت گذشته بین سطوح 52.20 دلار و 53.60 دلار معامله می‌شد تا اینکه سرانجام به صعودی رسید و به 54.04 دلار رسید. خرس‌ها در حال حاضر تلاش می‌کنند قیمت را به زیر سطح 54 دلار برسانند، اما تاکنون موفق نبوده‌اند.

تصویر 278
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD، منبع: TradingView

نشانگر MACD در بازه زمانی 4 ساعته نشان می دهد که خط سیگنال نزدیک به عبور از زیر خط MACD است، که نشان می دهد حرکت صعودی در حال از دست دادن بخار است. شاخص RSI نشان می دهد که RSI در حال حاضر زیر سطح 50 است که نشان می دهد بازار در حال حاضر نزولی است. باند بولینگر بالا در حال حاضر 55.33 دلار است در حالی که باند بولینگر پایین 52.70 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در یک روند صعودی قرار دارد زیرا قیمت در چند ساعت گذشته در یک کانال صعودی بوده است. گاوها در حال حاضر در تلاش هستند تا قیمت را به بالای 54.12 دلار برسانند، اما ممکن است با مقاومتی در این سطح مواجه شوند. تجزیه و تحلیل شاخص فنی در بازه زمانی ساعتی نشان می دهد که بازار نزولی است اما شتاب خود را از دست می دهد. با این حال، در بازه زمانی 4 ساعته، تحلیل اندیکاتور نشان می دهد که بازار در روند صعودی قرار دارد و ممکن است در آینده نزدیک به روند صعودی خود ادامه دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions