منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: ارزش LTC پس از حرکت نزولی به 190.85 دلار کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: ارزش LTC پس از حرکت نزولی به 190.85 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت به 190.85 دلار کاهش یافته است.
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین به نفع خرس ها است.
  • پشتیبانی با قیمت 178.50 دلار ارائه می شود.

بازار در چند هفته گذشته روند نزولی را دنبال کرده است زیرا خرس ها به طور قابل توجهی به نقاط عطف دست یافته اند. این وضعیت بر ارزش بازار LTC/USD تأثیر منفی گذاشته است، زیرا قیمت در مقیاس بحرانی کاهش یافته است. حتی امروز نیز روند نزولی مشاهده شد زیرا قیمت به دلیل نزول به 190.85 دلار سقوط کرد.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: قیمت پس از شکست اخیر به 190.85 دلار کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه لایت کوین تایید می کند که روند نزولی ادامه دار نیز تا چند روز آینده ادامه خواهد داشت. چند هفته گذشته شرایط بسیار نامطلوبی را برای خریداران ارزهای دیجیتال به همراه داشته است، زیرا قیمت آن کاهش شدیدی داشته است. روند مشابهی امروز نیز مشاهده شد، زیرا قیمت به دلیل جریان نزولی به 190.85 دلار کاهش یافت. از سوی دیگر، ارزش میانگین متحرک (MA) در موقعیت نسبتاً پایدار 210.14 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: ارزش LTC پس از رانش نزولی 1 به 190.85 دلار کاهش یافت
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

نوسانات بالا است زیرا روند نزولی به طور مداوم در حال گسترش است. پس از تغییر موقعیت، ارزش باند بولینگر بالا اکنون 282.45 دلار است و ارزش باند بولینگر پایین به 178.50 دلار کاهش یافته است. نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) منحنی نزولی را نشان می دهد زیرا امتیاز تا 40.99 کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: گاوها با قیمت بالای 190 دلار حرکت می کنند

نمودار قیمت چهار ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان دهنده سبز است زیرا یک حرکت صعودی در چهار ساعت گذشته مشاهده شده است. گاوها در تلاش برای بهبود هستند زیرا قیمت در ساعات اولیه کاهش قابل توجهی داشته است. از سوی دیگر، چهار ساعت گذشته اندکی برای گاوها مطلوب بود زیرا پس از دریافت یک فشار صعودی، قیمت به بالای 190.67 دلار رسید. قیمت هنوز نسبتاً کمتر از میانگین متحرک آن، یعنی 195.01 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: ارزش LTC پس از درایو نزولی 2 به 190.85 دلار کاهش یافت
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

نوسانات در حال افزایش است، به این معنی که روند نزولی در آینده ادامه خواهد داشت. باند بولینگر بالا در 230.74 دلار موجود است، در حالی که باند بولینگر پایین در 179.44 دلار موجود است. امتیاز RSI بسیار پایین است، یعنی 34.62، و انتظار می رود که به زودی به زیر حد کمتر خرید برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: ارزش LTC پس از درایو نزولی 3 به 190.85 دلار کاهش یافت
نمودار شاخص های فنی LTC/USD. منبع: TradingView

قیمت در چند هفته گذشته محدوده نزولی را پوشش می دهد زیرا خرس ها به طور متوالی برنده شده اند. نمودار اندیکاتورهای فنی این یک نشانه نزولی را نشان می دهد. 13 شاخص در سمت فروش قرار دارند. 9 دست در سمت خنثی و چهار دست در سمت خرید قرار دارند.

شاخص میانگین متحرک با دادن سیگنال فروش قابل توجهی به خرس ها کمک می کند. می بینیم که 12 شاخص در نقطه فروش یافت می شود. دو عقربه در نقطه خرید هستند در حالی که فقط یک نشانگر در نقطه خنثی است. نوسانگرها روند خنثی را برای روز پیش‌بینی می‌کنند، زیرا 9 نوسانگر در انتهای خنثی، دو نوسانگر در سمت خرید و یک نوسانگر در انتهای فروش قرار دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

پیش‌بینی قیمت‌های روزانه و ساعتی امروز به نفع خرس‌ها است، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته کاهش قابل توجهی را تجربه کرده است. خط روند بلندمدت نیز اکنون در جهت نزولی حرکت می کند زیرا خرس ها مدتی است که در نمودارهای قیمت پیشرو هستند. قیمت به طور مداوم در حال کاهش است و امروز ارزش ارز دیجیتال به دلیل روند نزولی به 190.85 دلار کاهش یافت.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.