منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: احساسات صعودی با قیمت های LTC/USD نزدیک به 51.19 دلار افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: احساسات صعودی با قیمت های LTC/USD نزدیک به 51.19 دلار افزایش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که سکه در حال حاضر در یک روند صعودی قوی قرار دارد زیرا قیمت ها از مرز 50 دلار بالاتر رفتند. با این حال، قیمت لایت کوین اکنون در 51.55 دلار رد شده است. بازار LTC در 24 ساعت گذشته روند صعودی داشته است زیرا قیمت ها از سطح حمایت کلیدی 48.19 دلار عبور کردند. خریداران در چند روز گذشته بازار LTC را تحت کنترل داشتند زیرا قیمت ها از 43.64 دلار به سطح فعلی افزایش یافت.

دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 4 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با قیمت 51.03 دلار معامله می شود. بازار LTC دارای ارزش بازار 3.58 میلیارد دلار است و در فهرست CoinMarketCap در رتبه هفتم قرار دارد. حجم معاملات 24 ساعته در بازار LTC 449 میلیون دلار است

تحلیل نمودار قیمت روزانه LTC/USD: قیمت‌های LTC در روند صعودی قرار دارند

نمودار تحلیل روزانه قیمت لایت کوین نشان می دهد که سکه در 24 ساعت گذشته بالاترین و پایین ترین سطح را تشکیل داده است تا روند صعودی را نشان دهد. قیمت LTC در چند هفته گذشته در داخل این خط مقاومت نزولی معامله می‌شود. با این حال، قیمت LTC اخیراً از بالای این خط عبور کرده است تا نشان دهنده تغییر روند باشد.

تصویر 141
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD، منبع: TradingView

خط آبی واگرایی میانگین متحرک (MACD) اخیراً از بالای خط سیگنال (قرمز) عبور کرده است تا روند صعودی را در بازار نشان دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر نزدیک به سطوح خرید بیش از حد است که نشان می دهد ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت کاهش یابد. نوارهای EMA نیز بسیار پایین تر از قیمت های LTC قرار می گیرند که یک علامت صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت هایی که در تلاش برای حرکت بالاتر هستند

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که جفت LTC/USD در تلاش است به سمت بالاتر حرکت کند اما در سطح مقاومت 51.55 دلار با رد مواجه است. گاوها باید از این سطح خارج شوند تا به سمت بالاتر حرکت کنند. از جنبه نزولی، حمایت قوی در قیمت 48.19 دلار وجود دارد و شکستن زیر این سطح می تواند منجر به کاهش قیمت ها شود.

تصویر 140
نمودار قیمت 4 روزه LTC/USD، منبع: TradingView

خط MACD در حال حرکت بالاتر است اما همچنان زیر خط سیگنال قرار دارد. شاخص RSI در حال حاضر روی 54 است که نشان می دهد بازار در منطقه خنثی قرار دارد. گاوها در بالای نوارهای EMA حرکت می کنند که نشانه صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند، زیرا بازار در حال آماده شدن برای حرکت بالاتر با در دست گرفتن کنترل بازار است. بیشتر نشانه‌های فنی به نفع گاوها هستند، زیرا انتظار می‌رود در کوتاه‌مدت یک شکست صعودی رخ دهد. نمودارهای روزانه و ساعتی نشان دهنده یک شکست صعودی است که احتمالا در کوتاه مدت اتفاق می افتد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions