منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: ابرهای صعودی با گام های LT/USD تا مرز 49.99 دلار جمع می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: ابرهای صعودی با گام های LT/USD تا مرز 49.99 دلار جمع می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که این ارز رمزپایه در قیمت 41.94 دلار پشتیبانی شده است و در حال حاضر با قیمت 49.99 دلار معامله می شود. بازار انتظار شکست از شکل گیری الگوی مثلث صعودی را دارد. لایت کوین در چند روز گذشته روند صعودی داشته است و از 41.94 دلار به 49.99 دلار رسیده است. بازار در حال حاضر با مقاومت در مرز 51.31 دلار مواجه است و شکست بالاتر از این سطح می تواند هدف قیمت لایت کوین را در مرز 58 دلار ببیند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که دارایی دیجیتال با افزایش حجم معاملات اخیراً شروع به افزایش کرده است که در حال حاضر 1,134,916,018 دلار است. تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که دارایی دیجیتال احتمالاً تا زمانی که بالای 49.99 دلار باقی بماند، روند صعودی خود را در کوتاه مدت ادامه خواهد داد.

تحلیل قیمت LTC/USD در بازه زمانی روزانه: گاوها برای قیمت های بالاتر فشار می آورند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه نشان می دهد که گاوها برای بالا بردن قیمت ها برای شروع یک حرکت صعودی ثابت دست و پا می زنند. با کاهش شاخص قدرت نسبی (RSI) به زیر سطح 50، بازار با فشار فروش مواجه شده است. جفت LTC/USD بسیار بالاتر از میانگین های متحرک معامله می شود که نشان می دهد گاوها در بازار دست برتر را دارند.

تصویر 286
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور MACD در حال حاضر در محدوده صعودی قرار دارد اما در حال از دست دادن حرکت خود است زیرا خط سیگنال در آستانه عبور از زیر هیستوگرام است. تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که اگر بازار به زیر سطح حمایت 41.94 دلار برسد، ممکن است در کوتاه مدت قیمت 38.62 دلار را دوباره آزمایش کند. از سوی دیگر، اگر جفت LTC/USD از سطح مقاومت 51.31 دلار عبور کند، ممکن است در کوتاه مدت سطوح 58 و 60 دلار را هدف قرار دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت 4 ساعته: LTC/USD علامت 41.94 دلار را به عنوان پشتیبانی دوباره آزمایش می کند.

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار معاملات را با 41.94 دلار آغاز کرد و در یک روند صعودی قرار داشت و در 49.99 دلار بسته شد. دارایی کریپتو به بالاترین سطح 51.31 دلار رسید، اما با توجه به مقاومت بازار در این سطح، با مقداری فشار فروش مواجه شد. گاوها همچنان کنترل را در دست دارند زیرا سطح قیمت 55 دلار را هدف قرار می دهند و خریداران بیشتری به بازار می پیوندند. دارایی دیجیتال در حال حاضر بالاتر از خط روند صعودی معامله می شود که نشانه خوبی برای گاوها است.

تصویر 287
نمودار قیمت 4 روزه LTC/USD، منبع: TradingView

شاخص فنی در بازه زمانی 4 ساعته در حال حاضر در محدوده صعودی با RSI بالاتر از سطح 50 قرار دارد. شاخص میانگین متحرک نشان می‌دهد که شاخص میانگین 21 روزه و 50 روزه هر دو بالاتر از جفت LTC/USD هستند که نشانه خوبی برای گاوها است. اندیکاتور MACD در قلمرو صعودی در حال حرکت است اما در حال از دست دادن حرکت خود است زیرا خط سیگنال در آستانه عبور از زیر هیستوگرام است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در هر دو بازه زمانی روزانه و 4 ساعته نشان می دهد که دارایی دیجیتال در 41.94 دلار پشتیبانی شده است و در حال حاضر با قیمت 49.99 دلار معامله می شود. سرمایه گذاران اکنون منتظر خروج از الگوی مثلث صعودی هستند تا حرکت صعودی را آغاز کند. گاوها همچنان در کنترل هستند زیرا سطح قیمت 55 دلار را هدف قرار می دهند. شاخص های فنی در هر دو بازه زمانی در حال حاضر در محدوده صعودی قرار دارند اما در حال از دست دادن شتاب خود هستند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions