منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: آیا گاوها می توانند از مقاومت 53 دلار عبور کنند؟

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: آیا گاوها می توانند از مقاومت 53 دلار عبور کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت لایت کوین حاکی از حرکت صعودی تا مرز 57.50 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 52.00 دلار است
  • LTC در سطح 53.24 دلار با مقاومت روبرو است

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که LTC پس از رد شدن از علامت 57.50 دلار، پشتیبانی را در مارک 52.00 دلار پیدا می کند. در حالی که قیمت بالاتر از مرز 50.00 دلار تثبیت می شود، فشار نزولی هنوز به طور کامل فروکش نکرده است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساسات متفاوتی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت و منفی را ثبت می‌کنند. بازیگران اصلی شامل XRP با شیب 8.25 درصدی و ATOM با کاهش 8.14 درصدی هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پشتیبانی 52.00 دلار را پیدا می کند

3
شاخص های فنی برای LTC/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت خرید پایین را نشان می دهد، همانطور که در ارتفاع پایین اندیکاتور مشاهده می شود. صرف نظر از این، سایه تیره تر هیستوگرام نشان دهنده یک حرکت صعودی فزاینده در نمودارهای کوتاه مدت است.

EMA ها در حال حاضر کمتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته منفی است. با این حال، همانطور که بازارها فعالیت خرید را مشاهده می کنند، EMA ها شروع به حرکت رو به بالا به سمت موقعیت متوسط ​​کرده اند. علاوه بر این، با حرکت دو EMA در نمودار کوتاه مدت، 12-EMA همچنان پیشرو است.

RSI دیروز به زیر سطح قیمت بیش از حد فروش رفت، اما به منطقه خنثی بازگشت. با این حال، این شاخص در منطقه خنثی به پایین ترین حد خود ادامه داد و در زمان انتشار با نرخ 39.78 معامله می شود. در حال حاضر، شاخص حرکت صعودی را در نمودارهای کوتاه مدت نشان می دهد، در حالی که حرکت افقی شاخص نشان دهنده حرکت کم در هر دو طرف است.

باندهای بولینگر در چند روز گذشته گسترده بوده اند و همچنان کانال گسترده ای را برای قیمت لایت کوین نشان می دهند زیرا قیمت آن به زیر مرز 55.00 دلار سقوط کرد. در حال حاضر، حد پایین این اندیکاتور در حال حاضر پشتیبانی را در علامت 49.02 دلار ارائه می دهد، در حالی که خط میانگین مقاومت را در 53.24 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای LTC/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین سیگنال فروش را صادر می کند و 14 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها پشتیبانی می کنند. از سوی دیگر، تنها دو شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی پایینی از خود نشان می دهند. در همان زمان، ده اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت لایت کوین این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین یک سیگنال فروش با 14 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها پنج شاخص نشان می دهد که حرکت رو به بالا را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار خرید پایین برای دارایی را در همان بازه زمانی نشان می دهد. در همین حال، هفت نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت لایت کوین چه انتظاری داریم؟

4
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که لایت کوین بالاتر از سطح حمایت 52.00 دلار تثبیت می شود، زیرا گاوها برای عبور از مرز 53.00 دلار مبارزه می کنند. با این حال، همانطور که در تحلیل های فنی بیان شده است، خرس ها همچنان بر نمودارهای کوتاه مدت و میان مدت تسلط دارند. با این وجود، با توجه به شاخص های کوتاه مدت صعودی، حرکت نزولی بیشتر بعید است.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که LTC تا مرز 53.00 دلار به سمت بالا حرکت کند تا یک شکست صعودی از سطح ایجاد کند. می توان انتظار داشت که رالی صعودی زیر قیمت را تا مرز 57.50 دلار افزایش دهد.