منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین: FIL/USD ارزش فوق العاده ای در 6.44 دلار به دست می آورد

تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین: FIL/USD ارزش فوق العاده ای در 6.44 دلار به دست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin نشان می دهد که جفت FIL/USD در گذشته اخیر ارزش فوق العاده ای به دست آورده است و در حال حاضر با قیمت 6.44 دلار معامله می شود. به احتمال زیاد در آینده نزدیک این اقدام قیمت ادامه خواهد داشت زیرا حمایت موجود در 5.71 دلار بسیار قوی است. با این حال، قیمت ممکن است با مقاومت 6.54 دلار روبرو شود. به طور کلی، سوگیری برای آینده نزدیک صعودی است.

بازار کریپتوکارنسی در 24 ساعت گذشته شاهد شتاب مثبت زیادی بوده است، در حالی که اکثر دارایی‌های اصلی سودهای قابل توجهی را تجربه کرده‌اند، قیمت سکه در این مدت نزدیک به 11.73 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار این سکه 1.75 میلیارد دلار است، در حالی که حجم معاملات آن در 24 ساعت گذشته 446 میلیون دلار بوده است.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Filecoin: FIL/USD پس از یک دوره صعودی با قیمت 6.44 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Filecoin نشان می دهد که جفت FIL/USD در چند ساعت گذشته در محدوده 5.71 تا 6.54 دلار معامله می شود و به نظر می رسد که گاوها به آرامی کنترل بازار را به دست می آورند زیرا قیمت ها را از قیمت بالا می برند. انتهای پایین محدوده بازار توانسته است اوج های بالاتر و پایینی های بالاتری داشته باشد که نشانه حرکت صعودی است.

تصویر 32
نمودار قیمت یک روزه FIL/USD، منبع: TradingView

50 MA بسیار بالاتر از 200 MA است که نشانه آن است که مسیر کمترین مقاومت به سمت صعود است. اندیکاتور RSI نیز در محدوده صعودی قرار دارد که نشان می دهد گاوها بر حرکت بازار کنترل دارند. حد بالایی اندیکاتور Bollinger Band 6.90 دلار است که نشان می دهد در آینده نزدیک فضا برای افزایش قیمت ها وجود دارد. حد پایین اندیکاتور Bollinger Band 5.71 دلار است که به سطح حمایت 5.71 دلار نیز نزدیک است.

تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین در نمودار قیمت 4 ساعته: توسعه اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار ساعتی قیمت Filecoin نشان می دهد که جفت FIL/USD یک الگوی پرچم صعودی را تشکیل داده است که یک الگوی ادامه است. خروج از این الگو نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند و ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه دهند. سکه امروز با 5.71 دلار شروع به معامله کرد و به 6.54 دلار رسید، اما گاوها نتوانستند این قیمت ها را حفظ کنند و سکه به سطح قیمت فعلی خود یعنی 6.44 دلار بازگشت.

تصویر 30
نمودار قیمت 4 ساعته FIL/USD منبع: TradingView

50 MA در حال حاضر 5.97 دلار است و 200 MA در 5.70 دلار است که به وضوح نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت به سمت صعود است. اندیکاتور RSI نیز در محدوده صعودی قرار دارد و در حال حاضر روی 60 است. اندیکاتور باندهای بولینگر گسترش یافته است که نشان می دهد ممکن است قیمت ها در آینده نزدیک به روند بالاتر ادامه دهند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت فایل کوین

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند و ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه دهند. شاخص های فنی در نمودارهای 4 ساعته و 1 روزه هر دو سیگنال های صعودی می دهند که نشان می دهد ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه دهند. سطح بعدی مقاومت برای گاوها 6.54 دلار است و اگر آنها بتوانند از این سطح عبور کنند، ممکن است قیمت ها به سمت سطح 7.00 دلار بالاتر روند. و شکستن به زیر سطح حمایت 5.71 دلار ممکن است منجر به بازگشت قیمت ها به سطح 5.50 دلار شود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.