منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین: FIIL/USD پتانسیل صعودی را در 8.17 دلار نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین: FIIL/USD پتانسیل صعودی را در 8.17 دلار نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 597
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تحلیل قیمت Filecoin روند صعودی را در بازار FIL/USD نشان می دهد. قیمت ها در حال حاضر 8.17 دلار معامله می شوند و در 24 ساعت گذشته بیش از 4 درصد افزایش داشته اند. بازار بالاتر از سطح 8.00 دلار معامله می شود که یک منطقه حمایتی کلیدی است. قیمت ها در سطح 8.34 دلار با مقاومت روبرو هستند که هدف کلیدی بعدی گاوها است. از جنبه نزولی، قیمت ها احتمالاً در سطح 7.86 دلار پشتیبانی می شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin نشان می دهد که بازار FIL/USD در کوتاه مدت در یک روند صعودی قرار دارد. قیمت ها بالاتر از سطح حمایت کلیدی 8.00 دلار معامله می شوند و احتمالاً در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه خواهند داد. هدف کلیدی بعدی برای گاوها، سطح 8.34 دلار است و شکستن بالاتر از این سطح می‌تواند منجر به افزایش قیمت FIL به سطح 9.00 دلار شود. از جنبه نزولی، پشتیبانی در سطح 7.86 دلار وجود دارد و شکستن زیر این سطح می تواند منجر به کاهش قیمت FIL به سطح 7.50 دلار شود.

اقدام قیمت Filecoin در نمودار قیمت 1 روزه: قیمت های FIL/USD به نظر می رسد از مقاومت 8.34 دلار عبور کند.

عملکرد قیمت Filecoin در نمودار 1 روزه، قیمت های FIL/USD به نظر می رسد از سطح مقاومت 8.34 دلار عبور کند. بازار در حال حاضر در روند صعودی معامله می شود و گاوها به دنبال شکستن از مرز 8.17 دلار هستند. ارزش بازار در حال افزایش است، بازار در حال حاضر با قیمت 1,733,550,754 دلار و حجم معاملات 24 ساعته 305,765,858 دلار معامله می شود.

تصویر 598
نمودار قیمت 1 روزه FIL/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 58.47 است که نشان می دهد بازار در روند صعودی قرار دارد. اندیکاتور MACD در حال حاضر در محدوده صعودی قرار دارد و خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد. اندیکاتور Stochastic در حال حاضر در منطقه بیش از حد خرید قرار دارد و یک متقاطع نزولی می تواند شاهد کاهش قیمت ها به سمت سطح 8.00 دلار باشد. شاخص های فنی نشان می دهد که گاوها در کوتاه مدت احساسات بازار را کنترل می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین در نمودار قیمت 4 ساعته: توسعه اخیر و نشانه های فنی بیشتر

در نمودار 4 ساعته، تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin نشان می دهد که قیمت ها بالاتر از سطح 8.00 دلار معامله می شوند. بازار در روند صعودی آشکاری قرار دارد زیرا قیمت‌ها به اوج‌ها و پایین‌ترین قیمت‌ها رسیده‌اند. قیمت ها در حال حاضر در سطح 8.17 دلار با مقاومت روبرو هستند، حمایت در سطح 8.00 دلار وجود دارد و شکستن زیر این سطح می تواند منجر به کاهش قیمت های FIL به سمت سطح 7.80 دلار شود.

تصویر 599
نمودار قیمت 4 ساعته FIL/USD منبع: TradingView

اندیکاتور Stochastic به بالای سطح 80 حرکت می کند که نشان می دهد بازار در کوتاه مدت بیش از حد خرید شده است. خط آبی MACD بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد بازار در روند صعودی قرار دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 59.47 است که نشان می دهد بازار در روند صعودی قرار دارد اما ممکن است در کوتاه مدت بیش از حد خرید شود.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین

می توان نتیجه گرفت که بازار Filecoin در حال حاضر در یک روند صعودی است زیرا قیمت ها طی چند روز گذشته به طور پیوسته افزایش یافته است. با این حال، معامله گران باید محتاط باشند زیرا ممکن است قیمت ها قبل از حرکت دیگری تثبیت شوند. چند روز آینده برای تعیین مسیر بازار بسیار تعیین کننده خواهد بود. Filecoin یکی از معدود ارزهای دیجیتالی است که در چند روز گذشته تا حدی ثبات نشان داده است در حالی که بسیاری دیگر هنوز در تلاش برای یافتن جایگاه خود هستند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم