منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین: ارزش FIL/USD پس از یک دوره نزولی به 5.19 دلار کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین: ارزش FIL/USD پس از یک دوره نزولی به 5.19 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin نشان می دهد که FIL/USD پس از یک دوره نزولی به 5.19 دلار کاهش یافت. با ادامه حرکت نزولی، سکه در 24 ساعت گذشته 2.26 درصد از دست داده است. حجم معاملات 24 ساعته برای FIL/USD 162 میلیون دلار است که نشان دهنده فقدان حرکت صعودی در بازار است. کل ارزش بازار برای FIL/USD 1.62 میلیارد دلار است و در 35 موقعیت در لیست بازار قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه: اقدام قیمت نزولی باقی می ماند

تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین در 24 ساعت نشان می دهد که توکن روز را با 5.35 دلار شروع کرد و در طول روز به کاهش ارزش خود ادامه داد و به پایین ترین سطح 5.19 دلار رسید. قیمت در حال حاضر در حدود سطح 5.20 دلار معامله می شود و فشار نزولی همچنان بر حرکت قیمت توکن تأثیر می گذارد. با نگاهی به آینده، اگر FIL/USD بتواند از مقاومت قوی 5.37 دلار عبور کند، ممکن است حرکت صعودی بیشتری را شاهد باشد. با این حال، اگر فشار نزولی ادامه یابد، نشانه ممکن است کاهش ارزش بیشتری داشته باشد.

تصویر 405
FIL/USD در نمودار قیمت 1 روزه، منبع: TradingView

نشانگر MACD حرکت نزولی را با عبور خط MACD از زیر خط سیگنال نشان می دهد. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 41.75 قرار دارد که نشان می دهد FIL/USD به سطح فروش بیش از حد خود نزدیک می شود. میانگین متحرک (MA) زمانی که MA 50 روزه از MA 200 روزه عبور می کند، یک تلاقی نزولی را نشان می دهد.

تحلیل قیمت 4 ساعته FIL/USD: قیمت Filecoin در 5.19 دلار تثبیت می شود

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی Filecoin نشان می دهد که این توکن شروع روز نزولی داشته و با قیمت 5.35 دلار معامله می شود. با این حال، مقداری حرکت صعودی را شاهد بود و قبل از اینکه با مقاومت روبرو شد و به سطح قیمت فعلی خود یعنی 5.19 دلار سقوط کرد، تا 5.37 دلار معامله شد. بازار FIL/USD تا حد زیادی در این سطح در حال تثبیت بوده است، بدون هیچ نشانه روشنی از اینکه قیمت ممکن است در کوتاه مدت به کجا برسد.

تصویر 404
نمودار قیمت 4 ساعته FIL/USD منبع: TradingView

MA در 5.26 دلار است که نشان دهنده یک سوگیری خفیف نزولی در کوتاه مدت است. خط سیگنال برای MACD از زیر خط MACD عبور می کند و حرکت نزولی را نشان می دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 58.75 است که نشان می دهد در قلمرو نزولی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت فایل کوین

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin نشان می دهد که آلت کوین در حال حاضر با فشار نزولی مواجه است و با قیمت 5.19 دلار معامله می شود. نمودار ساعتی و روزانه حرکت نزولی را نشان می دهد و شاخص ها حاکی از ادامه این روند در کوتاه مدت است. با این حال، قیمت Filecoin ممکن است در کوتاه مدت شاهد رشد باشد زیرا همچنان در بازار ذخیره سازی غیرمتمرکز جذب می شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.