منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت فانتوم: FTM در محدوده 0.230 دلار باقی می ماند. شکستن بالاتر از ورودی؟

تجزیه و تحلیل قیمت فانتوم: FTM در محدوده 0.230 دلار باقی می ماند. شکستن بالاتر از ورودی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل اخیر قیمت فانتوم روند صعودی ارز دیجیتال را تایید می‌کند و شتاب خرید را تشدید می‌کند. یک شمعدان سبز رنگ نمودار قیمت را نشان می دهد که نشان دهنده افزایش ارزش سکه است. اگر روند صعودی در آینده ادامه یابد، می توان انتظار بهبود بیشتر در ارزش FTM/USD را داشت. رشد اخیر قیمت را به 0.230 دلار رسانده است که در حال بهبود است. با این حال، به نظر می رسد که سکه از 19 سپتامبر 2022 پس از اصلاح قوی که در 18 سپتامبر 2022 مشاهده شد محدود به محدوده است. .

نمودار قیمت یک روزه FTM/USD: گاوهای نر FTM 3.82 ارزش ثابت را بازیابی می کنند

تحلیل یک روزه قیمت فانتوم نشان می دهد که حرکت صعودی در 24 ساعت گذشته بهبود یافته است. اگرچه این ارز دیجیتال در چند روز گذشته با ضرر مواجه شده بود، اما گاوها اکنون در راه رسیدن به هدف بعدی خود یعنی شکستن بالاتر از سطح قیمت فعلی هستند. خط روند کوتاه مدت همچنان به صورت نزولی در حال حرکت است و قیمت اکنون پس از آخرین صعود در سطح 0.230 دلار است. ارزش این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 3.82 درصد افزایش یافته است، اما در همان زمان، سکه در هفته گذشته 4.45 درصد کاهش داشته است. قیمت همچنان پایین تر از میانگین متحرک (MA) خود یعنی 0.238 دلار است.

FTM 1a
نمودار قیمت 1 روزه FTM/USD. منبع: Tradingview

منحنی SMA 50 همچنان در ارتفاع بیشتری نسبت به منحنی SMA 20 حرکت می کند، زیرا خرس ها از 11 آگوست 2022 بر روندهای بازار غلبه کرده اند. اگر به سمت شاخص باندهای بولینگر حرکت کنیم، آنگاه نوسانات فزاینده ای را با باند بالایی خود نشان می دهد. 0.286 دلار که نشان دهنده مقاومت است و ارزش پایین 0.220 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) پس از بازگشت صعودی به شاخص 36 بهبود یافته است که به حرکت خرید در بازار اشاره دارد.

تحلیل قیمت فانتوم: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تحلیل قیمت ساعتی فانتوم در جهت صعودی حرکت می کند زیرا قیمت در چند ساعت گذشته افزایش کافی داشته است. روند بازار در اواخر شب زمانی که خرس‌ها مداخله کردند و اصلاحات قوی ایجاد کردند، نوسان داشت، اما در حال حاضر، گاوها در حال حرکت هستند. با توجه به آخرین جریان صعودی، قیمت در چهار ساعت گذشته تا 0.229 دلار افزایش یافت. اگر گاو نر ثابت بماند، افزایش بیشتر بسیار امکان پذیر است. مقدار میانگین متحرک نیز در علامت 0.227 دلار وجود دارد.

FTM 4r
نمودار قیمت 4 ساعته FTM/USD. منبع: Tradingview

نوسانات در حال کاهش است، که به دلیل نوسان قیمت در همان محدوده برای سومین روز متوالی است، اما اگر گاوها قدرت بیشتری کسب کنند، باندهای بولینگر ممکن است شروع به واگرایی کنند. باند بالایی اندیکاتور باندهای بولینگر اکنون به موقعیت 0.229 دلار رسیده است، در حالی که باند پایین آن در موقعیت 0.218 دلار قرار دارد. امتیاز RSI در یک منطقه خنثی آرام قرار دارد و به دلیل آخرین افزایش منحنی قیمت تا شاخص 44 افزایش یافته است.

این ارز دیجیتال در هفته‌های گذشته با ضرر قابل‌توجهی روبه‌رو شد، که بیشتر توسط شاخص‌های فنی موجود برای تجزیه و تحلیل تأیید شد. سیگنال فروش FTM/USD به دلیل سایه نزولی ثابت بر بازار وجود دارد، علیرغم اینکه برنج امروز افزایش یافته است. 14 شاخص در سمت فروش وجود دارد. هشت اندیکاتور خنثی هستند، در حالی که از مجموع 26 اندیکاتور فنی تنها چهار اندیکاتور در سمت خرید قرار دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت فانتوم

تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته فانتوم نتایج کاملاً دلگرم کننده ای را برای خریداران امروز نشان می دهد، زیرا قیمت از منحنی صعودی پیروی می کند. ارزش سکه به دلیل آخرین موج صعودی به 0.230 دلار افزایش یافته است. در عین حال، نمودار قیمت چهار ساعته، شمعدان سبز را نشان می دهد زیرا بازار در ساعات گذشته روند صعودی را دنبال کرد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.