منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت فانتوم: شکست اخیر باعث کاهش قیمت به زیر 2.03 دلار می شود

تجزیه و تحلیل قیمت فانتوم: شکست اخیر باعث کاهش قیمت به زیر 2.03 دلار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت به 2.038 دلار کاهش یافته است.
  • تحلیل قیمت فانتوم به نفع خرس ها است.
  • پشتیبانی همچنان در 1.903 دلار ثابت است.

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت فانتوم روند نزولی روز را تأیید می کند زیرا فعالیت های فروش بیشتری در چند روز گذشته رخ داده است. اگرچه گاوها سعی کردند در میان نوسان نزولی بازگردند، اما جدیدترین حرکت قیمت نزولی بوده است. قیمت به دلیل روند نزولی تا 2.04 دلار کاهش یافته است و در صورت پایدار ماندن فروشندگان، کاهش بیشتر در ارزش FTM/USD دنبال می شود.

نمودار قیمت یک روزه FTM/USD: ارز دیجیتال پس از کاهش سریع تا 2.04 دلار کاهش می یابد.

تحلیل قیمت یک روزه فانتوم امروز نشانه هایی از روند نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته کاهش عمده ای داشته است. خرس ها بار دیگر بازار را رهبری می کنند زیرا چند روز گذشته بار دیگر برای خرس ها مطلوب بوده است. قیمت در نتیجه آخرین روند نزولی به 2.04 دلار کاهش یافته است. ارزش میانگین متحرک (MA) همچنان بسیار بالاتر است یعنی 2.26 دلار زیرا قیمت در چند هفته گذشته کاهش قابل توجهی داشته است.

تجزیه و تحلیل قیمت فانتوم: شکست اخیر باعث کاهش قیمت به زیر 2.03 دلار می شود
نمودار قیمت 1 روزه FTM/USD. منبع: TradingView

افزایش نوسانات نشان می دهد که قیمت در هفته آینده نیز روندهای نزولی بیشتری را دنبال خواهد کرد. علاوه بر این، اگر در مورد شاخص باندهای بولینگر صحبت کنیم، ارزش بالای آن اکنون به 3.17 دلار تغییر کرده است در حالی که ارزش پایین آن به 1.902 دلار تغییر کرده است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به 40.39 کاهش یافته است.

تحلیل قیمت فانتوم: FTM از حرکت نزولی پیروی می کند که قیمت را به 2.038 دلار کاهش می دهد

با مشاهده فشار بیشتر از سوی فروشندگان، خرس ها در چند ساعت گذشته بر نمودار قیمت ها مسلط بودند. اگرچه در اوایل روز نیز حداقل بهبودی ثبت شد، اما وضعیت فعلی به نفع خرس‌ها پیش می‌رود. با ادامه روند نزولی قوی، قیمت در چهار ساعت گذشته به 2.04 دلار کاهش یافته است. میانگین متحرک ارزش FTM/USD اکنون به مرز 2.133 دلار رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت فانتوم: شکست اخیر باعث کاهش قیمت به زیر 2.03 دلار می شود
نمودار قیمت 4 ساعته FTM/USD. منبع: TradingView

میانگین باند بولینگر در نمودار چهار ساعته قیمت تا 2.074 دلار کاهش یافته است. در حالی که باند بولینگر بالایی اکنون به سمت موقعیت 2.331 دلار و باند پایینی بولینگر به علامت 1.82 دلار حرکت کرده است. منحنی RSI در چهار ساعت گذشته سیر نزولی داشته است و امتیاز اکنون به 41.71 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت فانتوم: شکست اخیر باعث کاهش قیمت به زیر 2.03 دلار می شود
نمودار شاخص های فنی FTM/USD. منبع: TradingView

کاهش شدید ارزش بازار FTM/USD طی چند ماه گذشته مشاهده شده است. به همین دلیل است که نمودار شاخص‌های فنی نشان‌دهنده فروش ارز دیجیتال است. در مجموع 11 اندیکاتور در موقعیت فروش قرار دارند، در حالی که 10 اندیکاتور در موقعیت خنثی و تنها پنج اندیکاتور در موقعیت خرید قرار دارند.

شاخص میانگین متحرک نتایج مطلوبی را برای فروشندگان نیز نشان می دهد. می بینیم که 9 اندیکاتور روی علامت فروش ایستاده اند، یک نشانگر روی علامت خنثی و پنج اندیکاتور روی علامت خرید قرار دارند. اسیلاتورها نیز یک نشانه نزولی نشان می دهند و 9 نوسانگر در موقعیت خنثی قرار دارند، دو اندیکاتور در موقعیت فروش و اندیکاتور صفر در موقعیت خرید قرار دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت فانتوم

تحلیل قیمت ساعتی و همچنین روزانه قیمت فانتوم به نفع خرس ها پیش می رود. مدتی است که یک روند نزولی قوی بر بازار حاکم بوده است و امروز نیز افت ارزش ارز دیجیتال مشاهده شده است. قیمت در حال حاضر 2.04 دلار است و انتظار می رود در صورت ادامه روند فعلی در آینده، به پایین ترین سطح خود برسد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.