منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB/USD هیچ نشانه ای از عملکرد مثبت قیمت بیش از 0.00001249 دلار نشان نمی دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB/USD هیچ نشانه ای از عملکرد مثبت قیمت بیش از 0.00001249 دلار نشان نمی دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت شیبا اینو یک الگوی نزولی کلی را امروز نشان می‌دهد، زیرا قیمت آن به بالاترین سطح یک روزه 0.00001249 دلار رسید، اما از آن زمان به 0.00001212 دلار کاهش یافته است. این میم کوین به مدت یک هفته نزولی بوده است زیرا قیمت آن از 0.00001404 دلار کاهش یافته است.

حجم معاملات شیبا اینو در 24 ساعت گذشته 38 درصد کاهش یافته است و نسبت حجم به ارزش بازار در حال حاضر 0.05977 است. حرکت قیمت آن نیز چندان مثبت نبوده و ۲۸ درصد کاهش داشته است.

اما آینده این میم سکه چیست؟ در سه روز گذشته، تحلیل قیمت شیبا اینو به صورت جانبی تثبیت شده است و هیچ نشانه‌ای مبنی بر افزایش قیمت آن در دوره کوتاه مدت وجود ندارد.

عدم اطمینان برای شیبا اینو زیاد است، و به نظر می رسد گاوها خسته شده اند، که یک احساس ثابت در سراسر بازار است.

سکه 360
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

تحلیل قیمت 24 ساعته SHIB/USD – Shiba Inu همچنان به تثبیت یک طرفه ادامه می دهد

نمودار 24 ساعته
نمودار قیمت شیبا اینو توسط TradingView

هیچ چیز هیجان انگیزی با حرکت قیمت شیبا اینو در 24 ساعت گذشته اتفاق نیفتاده است. در بیشتر موارد، تجزیه و تحلیل قیمت، تثبیت جانبی با RSI تا حدودی پایدار را نشان می دهد. بنابراین انتظار داریم تا چند ساعت آینده همین الگو را دنبال کند.

با این حال، پشتیبانی از 0.00001202 دلار را آزمایش کرد و با موفقیت بازگشت. در همان زمان، مقاومت محلی 0.00001249 دلار تعیین شده است.

هیستوگرام روی MACD در حال حاضر پس از یک متقاطع در ساعت شانزدهم در قرمز قرار دارد. این نشان می دهد که احساسات کلی هنوز نزولی است. اگرچه، ممکن است بازار در 24 ساعت آینده برای یک روند صعودی حرکت کند. اما با توجه به شرایط کلی بازار، احتمالاً کوتاه مدت خواهد بود.

تحلیل قیمت 4 ساعته شیبا اینو: عدم اطمینان بالا در حرکت با احساسات نزولی کلی

نمودار 4 ساعته
نمودار قیمت شیبا اینو توسط TradingView

تحلیل قیمت 4 ساعته شیبا اینو تصویری تا حدودی مثبت به دست می دهد. RSI در حال حاضر با یک شیب مثبت در 47 قرار دارد که نشان دهنده برخی اقدامات مثبت قیمت است. با این حال، خطوط MACD به تازگی برای یک کراس اوور آماده می شوند.

آیا SHIB/USD به زودی به 0.00001249 دلار بازخواهد گشت؟ برای چند ساعت آینده بعید به نظر می رسد زیرا شاخص ها تصویر چندان مثبتی را نشان نمی دهند. اما از آنجایی که RSI به سمت هیچ یک از دو طرف متمایل نیست، می‌توان انتظار داشت که تحلیل قیمت شیبا اینو در حال حاضر بین 0.00001249 دلار و 0.00001202 به جهش ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: نتیجه گیری

در مورد تحلیل قیمت شیبا اینو نمی توان نتیجه گیری زیادی کرد زیرا بازار همچنان به حرکت خود ادامه می دهد. اندیکاتورهای RSI و MACD نیز تصویر دقیقی را برای اقدامات آینده ترسیم نمی کنند. به نظر می رسد یک مسابقه طناب کشی بین خرس و گاو نر است. هر دو طرف می توانند برنده شوند.

اما از آنجایی که جو کلی بازار چندان مثبت نیست، می توان حدس زد که در 24 ساعت آینده شاهد هیچ گونه اقدام مثبت قیمتی نخواهیم بود. بازار نزولی بهترین زمان برای مسلح کردن خود به دانش مورد نیاز برای سرمایه گذاری در طول دوره گاو نر است. خواندن راهنمای کامل ما در مورد بهترین رمزارز برای خرید در سال 2022 را در نظر بگیرید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.