منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB/USD قرار است از بالاترین سطح روزانه 0.000051 دلار عبور کند.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB/USD قرار است از بالاترین سطح روزانه 0.000051 دلار عبور کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت شیبا اینو امروز صعودی است.
  • SHIB/USD در حال حاضر 0.000049 دلار است.
  • پایین تر در حال حاضر ایجاد شده است.

تحلیل قیمت شیبا اینو امروز صعودی است، زیرا پیش‌بینی می‌کنیم روز بسیار صعودی دیگری برای شیبا اینو در 24 ساعت گذشته افزایش قیمت 2 درصدی را ثبت کرده و در حال حاضر 0.000049 دلار است. ادامه این حرکت صعودی شاهد صعود SHIB/USD به بالاترین رکورد بالای 0.00006 دلار خواهد بود، زیرا سرمایه گذاران جدید هجوم می آورند تا از این قیمت پیشنهادی پایین تاریخی در ارز دیجیتال با حجم بالایی مانند Shiba Inu استفاده کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت بسیار کوتاه مدت نشان می دهد که بازار یک بالاترین پایین تر جدید در حدود 0.000049 ساتوشی ایجاد کرده است و به نظر می رسد در حال حاضر به سمت ایجاد حمایت بسیار کوتاه مدت در حدود 0.00004870 ساتوشی پیش از اینکه دوباره به سمت سطوح بالاتر مقاومت حرکت کند، پیش می رود.

شکستن زیر این سطح مستلزم تزریق حجمی به بازار است که در حال حاضر وجود ندارد، به این معنی که در صورت ادامه حرکت فعلی، SHIB/USD ممکن است در ۲۴ ساعت آینده به بالاترین حد خود برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت بسیار کوتاه مدت نشان می دهد که بازار یک بالاترین قیمت پایین تر جدید در حدود 0.000049 دلار ایجاد کرده است و در حال حاضر به سمت ایجاد حمایت بسیار کوتاه مدت در حدود 0.00004870 دلار پیش می رود قبل از اینکه دوباره به سمت سطوح بالاتر مقاومت حرکت کند. شکستن زیر این سطح مستلزم تزریق حجم به بازار است که در حال حاضر وجود ندارد. بنابراین، در صورت تداوم حرکت فعلی، ممکن است در 24 ساعت آینده شاهد افزایش دوباره برای رکوردگیری باشیم.

نمودار 4 ساعته SHIB/USD: SHIB به بالای 0.000045 دلار بازمی گردد

در نمودار ساعتی، می‌توانیم شاهد افزایش فشار خرید شیبا اینو باشیم که باید قبل از قدردانی بیشتر به آن رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB/USD قرار است از بالاترین سطح روزانه 0.000051 دلار بشکند 1
نمودار 4 ساعته SHIB/USD. منبع: TradingView

قیمت شیبا اینو از اواخر اکتبر کاهش یافته است و به نظر می رسد روند نزولی همچنان ادامه دارد. حمایت 0.000045 دلاری چندین بار در هفته های گذشته با ایجاد کف های جدید شکسته شد.

خط MACD از خط سیگنال قرمز عبور کرده و به سمت پایین حرکت می کند، به این معنی که Shiba Inu در حال حاضر در یک حرکت نزولی قرار دارد و ممکن است به کاهش ادامه دهد. اگرچه قیمت 0.000045 دلار رد شد، اما در حال حاضر دوباره به 0.000049 دلار افزایش یافته است، و در صورت ادامه این حرکت ممکن است شاهد کاهش دیگری به سمت 0.000044 دلار یا حتی پایین تر باشیم.

در روند صعودی، ما انتظار مقاومت در حدود 0.000053 دلار و بالاتر را داریم تا زمانی که بازار به زیر سطح حمایت 0.000040 دلار سقوط کند، جایی که فشار خرید منجر به اصلاح مجدد قیمت به سمت بالا می شود. حجم در روز کم است اما روند صعودی دارد. امیدوارم به زودی خریداران بیشتری وارد بازار شوند.

همانطور که انتظار می رفت، شیبا اینو تحت تاثیر روند صعودی BTC قرار گرفت و برای نشان دادن قدرت به سمت بالا حرکت کرد. این معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که سرمایه‌گذاران جدید کریپتو وارد بازار می‌شوند و پمپ‌های قیمت کوتاه‌مدت رخ می‌دهد که منجر به سیگنال نادرست در روند صعودی می‌شود. شکست فعلی ممکن است اولین نشانه از روند صعودی بلندمدت زیر باشد. با این حال، قبل از نتیجه گیری بیشتر در مورد این حرکت احتمالی، باید با تایید سایر آلتکوین ها دنبال شود.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: نتیجه گیری

تحلیل قیمت شیبا اینو امروز صعودی است زیرا ما یک روز بسیار صعودی دیگر از معاملات را برای شیبا اینو پیش بینی می کنیم. SHIB/USD در 24 ساعت گذشته افزایش قیمت 2 درصدی را ثبت کرده است و در حال حاضر در 0.000049 دلار است، که منجر به یک روز قوی دیگر از حجم خرید می شود، که شاهد صعود SHIB/USD به بالاترین رکورد بالای 0.00006 دلار خواهد بود، زیرا سرمایه گذاران جدید هجوم می آورند. از این قیمت پایین تاریخی برای ارز دیجیتال با حجم بالایی مانند Shiba Inu استفاده کنید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.