منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB/USD قبل از نزول با مقاومت بالایی در 0.00001250 دلار روبرو می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB/USD قبل از نزول با مقاومت بالایی در 0.00001250 دلار روبرو می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت شیبا اینو امروز تا حدودی متعادل است و بازار بسیار نامشخص به نظر می رسد. با برخی از اقدامات قیمت سالم شروع شد، پس از آن SHIB/USD به $0.00001250 رسید. با این حال، پمپ عمر کوتاهی داشت و پس از چند ساعت کاهش شدیدی به 0.00001119 دلار داشت.

نقشه حرارتی کریپتو
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

علائم صعودی را می توان امروز در بازار به طور گسترده مشاهده کرد. می‌توانیم در نقشه حرارتی کریپتو ببینیم که بیت کوین 0.88 درصد همراه با اتریوم در همین سطوح افزایش یافته است. سایر ارزها مانند ریپل و کاردانو نیز اندکی افزایش یافته اند.

تحلیل قیمت شیبا اینو 1 روزه
نمودار قیمت شیبا اینو توسط TradingView

با این حال، تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان دهنده عدم تصمیم گیری زیادی است. قیمت فعلی شیبا اینو تقریباً نزدیک به قیمت بسته شدن دیروز است، حتی اگر بازار امروز کاملاً نوسان داشته باشد. آیا این نشانه این است که گاوها در حال حاضر خسته شده اند؟ خوب، مطمئناً به نظر می رسد.

حرکت قیمت 24 ساعته شیبا اینو: SHIB/USD امروز نسبتاً نوسان دارد

تحلیل قیمت شیبا اینو 1 ساعته
نمودار قیمت شیبا اینو توسط TradingView

شیبا اینو به طور قابل توجهی از پایین ترین سطح دیروز 0.00001175 دلار جهش کرد و مقاومت جدیدی را در 0.00001250 دلار تعیین کرد. در همان زمان، می‌توان انتظار داشت که شاهد حمایت قوی در حدود 0.00001171 دلار باشیم.

بنابراین، می توان گفت که شیبا اینو امروز کاملاً بی ثبات بوده است. با این حال، با وجود صعودی بودن در بیشتر موارد، به نظر می رسد که بازار اکنون شروع به کاهش کرده است. ارزش بازار 0.67 درصد کاهش یافته و در حال حاضر به 6,707,946,434 دلار رسیده است. به همین ترتیب، حجم معاملات نیز 0.83 درصد کاهش یافته است.

فقط زمان زیادی است که خرس‌ها آن را تصاحب کنند و قیمت را بیشتر پایین بیاورند. مقاومت به ویژه در دو روز گذشته قوی بوده است. علیرغم تلاش بازار برای افزایش، حرکت نزولی قوی پس از فواصل زمانی کوتاه، آن را پایین آورد. بنابراین، چشم انداز چندان مثبتی نیست.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Shiba Inu: SHIB/USD برای رفتن به سراشیبی آماده می شود؟

تحلیل قیمت شیبا اینو 4 ساعته
نمودار قیمت شیبا اینو توسط TradingView

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Shiba Inu تصویر واضح تری از انتظارات را به ما می دهد. 4 ساعت گذشته برای شیبا اینو تا حدودی نزولی بوده است. قبل از آن، می‌توانیم ببینیم که ثبات SHIB/USD از 0.00001175 دلار به 0.00001250 دلار مطابق با حرکت صعودی بازار رسیده است.

اما اکنون می‌توانیم نشانه‌های واضحی از پایان یافتن حرکت صعودی ببینیم. شیبا اینو در چند بازه اخیر به صورت جانبی در یک محدوده تثبیت شده است. مسلم است که حرکت نزولی به آرامی در حال فراگیری است. بنابراین، ممکن است در چند ساعت آینده شاهد عملکرد کلی مثبت قیمت نباشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: نتیجه گیری

بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته عمدتاً صعودی بود. با این حال، گاوها اکنون خسته شده اند. شرایط بازار در حال حاضر به خصوص نزولی نیست، اما نشانه واضحی وجود دارد که خرس‌ها می‌توانند هر لحظه قدرت را در دست بگیرند. اگر به دنبال خرید کوتاه مدت هستید، بهترین زمان برای خرید شیبا اینو نیست.

مطمئناً بازار نزولی علاقه مندان به کریپتو را از ساختن میم ها منصرف نکرده است. مقاله اخیر ما را در مورد بهترین میم های رمزنگاری برای روشن کردن روحیه خود بررسی کنید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.