منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB پس از نفوذ نزولی قوی به 0.00001101 دلار کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB پس از نفوذ نزولی قوی به 0.00001101 دلار کاهش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت شیبا اینو حرکت نزولی را در بازار نشان می دهد و بازار در جهت منفی حرکت می کند و قیمت SHIB را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. اما پس از آن، هزینه SHIB سقوط کرد و از 0.00001162 دلار به 0.00001115 دلار کاهش یافت. در 06 اکتبر 2022، SHIB/USD شتاب بیشتری را از دست داد و روز بعد یک حرکت نزولی عظیم به دست آورد.

امروز، در تاریخ 7 اکتبر 2022، قیمت روند نزولی جزئی را تجربه کرده است و باعث شده است که قیمت SHIB زیر مرز 0.00001110 دلار باقی بماند. قیمت سقوط فلش ​​را تجربه کرد و به 0.00001101 دلار رسید. علاوه بر این، ارزهای دیجیتال ریسک‌های نزولی را نشان می‌دهند و روند نزولی را دنبال می‌کنند. SHIB در حال حاضر با قیمت 0.0001101 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته با افت 2.40 درصدی با حجم معاملات 177947501 دلار معامله می شود. SHIB در حال حاضر با ارزش بازار زنده 6,038,546,887 دلار در رتبه 16 قرار دارد.

تحلیل 4 ساعته SHIB/USD: تحولات اخیر

تحلیل قیمت شیبا اینو نشان داد که بازار به دنبال یک روند نزولی ثابت است. با این حال، نوسانات بازار افزایش می‌یابد و مقاومت و حمایت را مجبور به باز شدن می‌کند و قیمت ارز دیجیتال را مستعد نوسانات نوسانات می‌کند. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر در 0.00001169 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در $0.00001100 موجود است که به عنوان قوی ترین نقطه پشتیبانی برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD از منحنی میانگین متحرک عبور کرده و بازار را نزولی می کند. بنابراین، بازار فرصت‌های معکوس عظیمی را نشان می‌دهد و احتمالاً به نفع گاوها است. با این حال، انتظار می رود که قیمت به دلیل حرکت فعلی به سمت حمایت، به سمت حرکت نزولی ادامه دهد، زیرا قیمت تلاش می کند به زودی حمایت را بشکند.

تصویر 90
نمودار قیمت 4 ساعته SHIB/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 37 است که باعث سقوط SHIB/USD در منطقه خنثی پایین تر می شود. با این حال، RSI روند نزولی بیشتری را دنبال می کند که نشان دهنده کاهش بازار و تسلط بر فعالیت های فروش است.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو برای 1 روز

تحلیل قیمت شیبا اینو بازار نزولی را نشان داده است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که نوسانات بازار روند کاهشی را دنبال می‌کند و باعث می‌شود قیمت شیبا اینو کمتر در برابر نوسانات نوسانات آسیب‌پذیر باشد. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر در $0.00001163 است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در $0.00001048 وجود دارد که به عنوان قوی ترین نقطه پشتیبانی برای SHIB عمل می کند. به نظر می رسد بازار مقاومت قوی در 0.00001163 دلار پیدا کرده است.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. از سوی دیگر، به نظر می‌رسد قیمت یک فعالیت نزولی را دنبال می‌کند و بازاری در حال کاهش را نشان می‌دهد. در نهایت، قیمت تلاش می کند تا حمایت را بشکند که ممکن است باعث شکست در بازار شود و آن را کاملاً معکوس کند.

تصویر 91
نمودار قیمت 1 روزه SHIB/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) امتیاز 44 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال پایدار است. علاوه بر این، RSI در آستانه خنثی مرکزی قرار می‌گیرد که ممکن است باعث برگشت شود. بنابراین، پیروی از رویکرد نزولی، ویژگی‌های کاهشی را نشان می‌دهد و فعالیت فروش غالب را نشان می‌دهد و باعث کاهش امتیاز RSI می‌شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت شیبا اینو

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو نشان می‌دهد که بازار وارد یک حرکت نزولی کامل شده است و فضایی را برای کاهش ارزش شیبا اینو در آینده نشان می‌دهد. علاوه بر این، خرس‌ها در حال حاضر بر بازار تسلط دارند و احتمالاً آن را حفظ خواهند کرد. در نتیجه، بازار فضای گسترده‌ای برای کاهش بیشتر فعالیت‌ها فراهم می‌کند که می‌تواند SHIB را بی‌ثبات کند و ارزش بیشتری را از دست بدهد. با این حال، از آنجایی که بازار شکسته است، می توان فرض کرد که گاوها به زودی از بازار مراقبت خواهند کرد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.