منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB پس از حرکت صعودی به 0.00000822 دلار صعود کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB پس از حرکت صعودی به 0.00000822 دلار صعود کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت شیبا اینو حرکت نزولی جزئی را در بازار نشان می‌دهد و بازار به سمت یک جهت صعودی حرکت می‌کند و قیمت SHIB را افزایش می‌دهد. اما پس از آن، هزینه SHIB افزایش یافت و از 0.00000803 دلار به 0.00000830 دلار رسید. در 16 ژوئن 2022، SHIB/USD شتاب بیشتری گرفت و روز بعد حرکت فزاینده‌تری به دست آورد.

امروز، در 17 ژوئن 2022، قیمت یک روند صعودی قوی را تجربه کرده است که باعث شده است قیمت SHIB از مرز 0.00000820 دلار عبور کند. علاوه بر این، ارز دیجیتال پتانسیل صعودی را نشان می دهد و روند صعودی را دنبال می کند. SHIB در حال حاضر با قیمت 0.00000822 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 1.01 درصد رشد داشته است و حجم معاملات آن 294،720،199 دلار است. SHIB در حال حاضر با ارزش بازار زنده 4,520,062,739 دلار در رتبه 17 قرار دارد.

تحلیل 4 ساعته SHIB/USD: تحولات اخیر

تحلیل قیمت شیبا اینو نشان داد که بازار روند صعودی را دنبال می کند. با این حال، نوسانات بازار کاهش می‌یابد و مقاومت و حمایت را مجبور می‌کند به سمت یکدیگر حرکت کنند و قیمت ارز دیجیتال کمتر مستعد نوسانات نوسانات باشد. در نتیجه، حد بالای باند Bollinger در $0.00000864 است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در $0.00000771 موجود است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی دیگر برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که بازار را صعودی می کند. بنابراین، بازار فرصت‌های بی‌شماری را نشان می‌دهد و احتمالاً به نفع گاوهای نر است. با این حال، انتظار می رود قیمت به سمت یک حرکت نزولی زیر منحنی میانگین متحرک تغییر کند و باعث شکست احتمالی در بازار شود.

تصویر 259
منبع نمودار قیمت 4 ساعته SHIB/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 46 است که باعث می شود SHIB/USD در منطقه خنثی پایین سقوط کند. با این حال، RSI یک روند صعودی را دنبال می کند که نشان دهنده بازار مطلوب و تسلط بر فعالیت خرید است. در نهایت، با این حال، بازار به سمت ثبات کامل حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو برای 1 روز

تحلیل قیمت شیبا اینو یک بازار نزولی را نشان داده است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که نوسانات بازار روند صعودی را دنبال می‌کند و باعث می‌شود قیمت شیبا اینو کمتر در برابر نوسانات نوسانات آسیب‌پذیر باشد. در نتیجه، حد بالایی باند Bollinger در $0.000001273 است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در $0.00000747 است که به عنوان قوی ترین نقطه پشتیبانی برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور کرده است که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. از سوی دیگر، به نظر می‌رسد که قیمت نشان‌دهنده فعالیت‌های صعودی آتی است که بازار دائماً در حال افزایش را نشان می‌دهد. در نتیجه قیمت تلاش می کند تا از منحنی میانگین متحرک عبور کند که این امر باعث عقب نشینی در بازار می شود.

تصویر 260
منبع نمودار قیمت 1 روزه SHIB/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) امتیاز 31 را نشان می دهد که نشان دهنده یک ارز دیجیتال بسیار کم ارزش است. علاوه بر این، RSI زیر آستانه کاهش ارزش قرار می گیرد. بنابراین، پیروی از یک رویکرد صعودی سیگنال افزایش ویژگی ها و نشان دهنده تسلط فعالیت خرید است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت شیبا اینو

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو نشان می دهد که بازار وارد یک حرکت نزولی جزئی شده است، که فضا را برای معکوس شدن شیبا اینو نشان می دهد. علاوه بر این، در حال حاضر خرس ها بر بازار تسلط دارند و به احتمال زیاد آن را حفظ نمی کنند. در نتیجه، بازار فضای وسیعی را برای افزایش بیشتر فعالیت، تثبیت SHIB و به دست آوردن ارزش بیشتر ارائه می دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.