منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB در 0.00001060 دلار وارد حرکت نزولی می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB در 0.00001060 دلار وارد حرکت نزولی می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت شیبا اینو امروز یک حرکت نزولی را در بازار نشان می دهد و بازار به سمت جهت منفی حرکت می کند و قیمت SHIB را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. اما پس از آن، هزینه SHIB سقوط کرد و از 0.00001089 دلار به 0.00001047 دلار کاهش یافت. در 8 ژوئن 2022، SHIB/USD شتاب بیشتری را از دست داد و روز بعد یک حرکت نزولی عظیم به دست آورد.

امروز، در 9 ژوئن 2022، قیمت روند نزولی جزئی را تجربه می‌کند و باعث شده است که قیمت SHIB زیر مرز 0.00001070 دلار باقی بماند. علاوه بر این، ارز دیجیتال ریسک های نزولی را نشان می دهد و روند نزولی را دنبال می کند. SHIB در حال حاضر با قیمت 0.00001060 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته با افت 1.02 درصدی با حجم معاملات 373753340 دلار معامله می شود. SHIB در حال حاضر با ارزش بازار زنده 5,806,865,153 دلار در رتبه 16 قرار دارد.

تحلیل 4 ساعته SHIB/USD: تحولات اخیر

تحلیل قیمت شیبا اینو نشان داد که بازار به دنبال یک روند نزولی ثابت است. با این حال، نوسانات بازار کاهش می‌یابد و مقاومت و حمایت را مجبور به نزدیک‌تر می‌کند و قیمت ارز دیجیتال را مستعد نوسانات نوسانات می‌کند. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر 0.00001107 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در $0.00001038 موجود است که به عنوان قوی ترین نقطه پشتیبانی برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند و بازار را نزولی می کند. بنابراین، بازار فرصت‌های معکوس عظیمی را نشان می‌دهد و احتمالاً به نفع گاوها است. با این حال، انتظار می رود که قیمت به دلیل حرکت فعلی به سمت حمایت، به سمت حرکت نزولی ادامه دهد، زیرا قیمت تلاش می کند به زودی حمایت را بشکند.

تصویر 164
منبع نمودار قیمت 4 ساعته SHIB/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 44 است که باعث می شود SHIB/USD در منطقه پایدار سقوط کند. با این حال، RSI یک روند نزولی جزئی را دنبال می کند که نشان دهنده کاهش بازار و تسلط بر فعالیت های فروش است.

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو برای 1 روز

تحلیل قیمت شیبا اینو بازار نزولی را نشان داده است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که نوسانات بازار روند کاهشی را دنبال می‌کند و باعث می‌شود قیمت شیبا اینو کمتر در برابر نوسانات نوسانات آسیب‌پذیر باشد. در نتیجه، حد بالایی باند Bollinger در $0.00001220 است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای SHIB عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در $0.00001012 وجود دارد که به عنوان قوی ترین پشتیبانی برای SHIB عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SHIB/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور کرده است که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. از سوی دیگر، به نظر می‌رسد قیمت یک فعالیت نزولی را دنبال می‌کند و یک بازار دائماً کاهشی را نشان می‌دهد. در نهایت، قیمت تلاش کرده تا یک بار دیگر حمایت را بشکند که باعث شکست در بازار خواهد شد. پویایی بازار به نفع گاوها تغییر خواهد کرد و ثابت خواهد شد که خط نقره ای است.

تصویر 165
منبع نمودار قیمت 1 روزه SHIB/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) امتیاز 36 را نشان می دهد که نشان دهنده کمی کاهش ارزش ارز دیجیتال است. علاوه بر این، RSI در منطقه کم ارزش قرار می گیرد. بنابراین، پیروی از یک رویکرد اندکی نزولی، ویژگی‌های کاهشی را نشان می‌دهد و نشان‌دهنده فعالیت غالب فروش است که باعث کاهش امتیاز RSI می‌شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت شیبا اینو

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو نشان می دهد که بازار وارد یک حرکت نزولی کامل شده است، که فضایی را برای کاهش ارزش شیبا اینو در آینده نشان می دهد. علاوه بر این، خرس‌ها در حال حاضر بر بازار تسلط دارند و احتمالاً آن را حفظ خواهند کرد. در نتیجه، بازار فضای گسترده‌ای برای کاهش بیشتر فعالیت‌ها فراهم می‌کند که می‌تواند SHIB را بی‌ثبات کند و ارزش بیشتری را از دست بدهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.