منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB به 1 میلیون دارنده توکن رسید زیرا قیمت همچنان در حال کاهش است

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: SHIB به 1 میلیون دارنده توکن رسید زیرا قیمت همچنان در حال کاهش است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت شیبا اینو در روز 7 درصد کاهش یافت
  • حجم معاملات نیز بیش از 33 درصد کاهش یافت
  • با وجود اخبار مثبت مبنی بر افزایش یک میلیون دارنده توکن، قیمت موفق به سرمایه گذاری نمی شود

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو در روز، کاهش قابل توجه 7 درصدی را برای توکن نشان می دهد که قیمت آن به 0.00003599 دلار رسیده است. پس از کاهش پیوسته از 19 نوامبر، این توکن اکنون با یک نبرد سخت برای حفظ بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 و 50 روزه مواجه است. علیرغم موفقیتی که SHIB از مرز یک میلیون عبور کرده بود، این نزول وارد معارضه شد. دارندگان توکن اوایل امروز با کاهش بیش از 33 درصدی حجم معاملات، قیمت شیبا اینو برای یک طلسم خرس طولانی مدت تعیین شده است.

بازار بزرگتر ارزهای دیجیتال نیز منعکس کننده کاهش SHIB امروز بود که منجر به کاهش 8 درصدی بیت کوین به 54000 دلار شد. اتریوم نیز از همین رویه پیروی کرد و با کاهش 10 درصدی به بالای 4000 دلار رسید، زیرا آلت کوین های اصلی نیز افت قابل توجهی را نشان دادند. Cardano، Ripple، Dogecoin و Solana هر کدام بیش از 7 درصد کاهش یافتند، در حالی که Polkadot با 11 درصد کاهش به 34.93 دلار رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu: SHIB به 1 میلیون دارنده توکن رسید زیرا قیمت همچنان افت می کند 1
تحلیل قیمت شیبا اینو: نقشه حرارتی ارز دیجیتال. منبع: Coin360

نمودار 24 ساعته SHIB/USD: خریداران تلاش می کنند تا قیمت را نجات دهند زیرا قیمت به زیر EMA می رسد

در نمودار 24 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu، آخرین کندل نشان می دهد که خریداران تلاش می کنند تا دیر به بازار بیایند تا قیمت را نجات دهند. پیش از این، قیمت زیر EMAهای مهم 20 و 50 روزه در 0.00004230 دلار فروخته می شد و به نظر می رسید که در سقوط آزاد باشد. مقدار شاخص قدرت نسبی 41.99 قرائت دلگرم کننده ای ارائه نمی دهد، زیرا این توکن برای بالا بردن قیمت به ارزش بازار بیشتری نیاز دارد. RSI از 17 نوامبر در پایین ترین سطح 40 نوسان داشته است که در کاهش قیمت نیز منعکس شده است. قیمت در حال حاضر بین منحنی‌های باند بولینگر میانی و پایینی قرار دارد و چشم‌انداز نزولی در حال توسعه SHIB را تأیید می‌کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu: SHIB به 1 میلیون دارنده توکن رسید، زیرا قیمت همچنان در حال سقوط است 2
تحلیل قیمت شیبا اینو: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

نمودار 4 ساعته SHIB/USD: انتظار می رود شتاب خریدار در قیمت 0.00003445 دلار صرفه جویی کند.

در معاملات کوتاه‌مدت آتی، خریداران قبل از رسیدن به کف حمایتی 0.00003445 دلار، فشار را برای نجات قیمت اعمال خواهند کرد و فرصتی برای سرمایه‌گذاری برای معامله‌گران ایجاد می‌کند. RSI 4 ساعته همان ارزش نمودار روزانه را در 43.60 نشان می دهد که افت 33 درصدی حجم معاملات را نیز تایید می کند. منحنی واگرایی میانگین متحرک کوتاه‌مدت (MACD) درست بالای منطقه خنثی زیر 0.00 قرار دارد، که نشان می‌دهد مقداری حرکت در توکن برای حفظ قیمت وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu: SHIB به 1 میلیون دارنده توکن رسید زیرا قیمت همچنان در حال سقوط است 3
تحلیل قیمت شیبا اینو: نمودار 4 ساعته. منبع: Trading View

تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو: نتیجه گیری

قیمت شیبا اینو همچنان به مبارزه ادامه می دهد و با کاهش 8 درصدی در معاملات روزانه همراه شد. انتظار می‌رفت که این توکن با خبر ایجاد یک میلیون دارنده توکن تقویت شود، در عوض قیمت همراه با بازار بزرگ‌تر ارزهای دیجیتال متضرر شد. به خریداران فرصتی برای سرمایه‌گذاری ارائه می‌شود و تلاش می‌کنند تا قیمت را بالای سطح حمایت 0.00003445 دلار نگه دارند، اما شاخص‌های فنی اصلی به یک طلسم نزولی طولانی‌مدت برای توکن اشاره می‌کنند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.