منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه Enjin: ENJ با افزایش قیمت از 4.5 دلار 16 درصد افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Enjin: ENJ با افزایش قیمت از 4.5 دلار 16 درصد افزایش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت Enjin Coin امروز صعودی است.
  • ENJ از مرز روانی 4 دلار عبور می کند.
  • ENJ در وضعیت خرید بیش از حد است.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Enjin نشان می دهد که سکه در شتاب صعودی قرار دارد، زیرا امروز به بالای 4.5 دلار رسید و به بالاترین حد خود رسید. جفت ارز ENJ/USD از 17 نوامبر در حالت صعودی قرار داشت و آخرین حرکت صعودی پس از یک روز اصلاح در 22 نوامبر آغاز شد. به طور کلی سکه از 29 سپتامبر صعودی بوده است زیرا خط روند قیمت از آن زمان به بعد صعودی بوده است.

با این حال، ENJ در 7 نوامبر وارد فاز تثبیت شد که تا 18 نوامبر ادامه یافت و در 19th، سکه به سمت علامت 3.6 دلار افزایش یافت و ارزش قابل توجهی پیدا کرد. امروز ENJ به بالاترین حد خود یعنی 4.53 دلار رسیده است در حالی که در یک نقطه تا 4.74 دلار نوسان دارد. نزدیکترین پشتیبانی برای جفت ارز دیجیتال 4.08 دلار است.

نمودار قیمت یک روزه ENJ/USD: ENJ در یک پرواز صعودی

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Enjin Coin نشان می دهد که ارز دیجیتال همچنان بالاتر از 4.5 دلار است زیرا در زمان انتشار با قیمت 4.53 دلار معامله می شود. جفت ENJ/USD افزایش 16.8 درصدی ارزش را در 24 ساعت گذشته و همچنین افزایش 57.2 درصدی در ارزش قیمت را در طول هفت روز گذشته گزارش می دهد. ارزش بازار 16.7 درصد بهبود یافته و حجم معاملات تقریباً 48 درصد افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Enjin: ENJ با افزایش قیمت از 4.5 دلار 16 درصد افزایش می یابد.
نمودار قیمت ENJ/USD 1 روزه. منبع: Tradingview

نوسانات برای ENJ/USD در حال افزایش است، زیرا باندهای بولینگر دوباره در حال گسترش هستند و همچنان به واگرایی ادامه می دهند، با باند بالای 4.08 دلار که نشان دهنده حمایت از جفت ENJ/USD است. میانگین متحرک (MA) در علامت 3.49 دلار وجود دارد.

ENJ/USD نیز در حال حاضر بیش از حد خرید است، زیرا شاخص قدرت نسبی (RSI) همچنان در منطقه اشباع خرید با شاخص 73 از 23 نوامبر معامله می شود. منحنی RSI همچنان به شدت رو به بالا است که نشان دهنده فعالیت خرید بالا در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Enjin: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Enjin Coin نشان می دهد که شکست قیمت امروز صعودی بوده است و ارز دیجیتال امروز در هیچ نقطه ای اصلاح نشده است زیرا همه کندل های امروز سبز هستند. از آنجایی که گاوها در حال تعیین منحنی قیمت هستند و قیمت به سرعت به سمت بالا در حال نوسان است که همچنان به سمت بالا ادامه می‌یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Enjin: ENJ با افزایش قیمت از 4.5 دلار 16 درصد افزایش می یابد.
نمودار قیمت ENJ/USD 4 ساعته. منبع: Tradingview

نوسانات برای جفت کریپتو در نمودار 4 ساعته افزایش یافته است و همچنین باندهای بولینگر به شدت در حال گسترش هستند، باند بالایی 4.48 دلار نشان دهنده حمایت از جفت ENJ/USD است و باند پایینی در مارک 2.96 دلار وجود دارد. میانگین متحرک (MA) در اینجا نیز در علامت 4.08 دلار وجود دارد و RSI در نمودار 4 ساعته امروز نیز وارد منطقه اشباع خرید شده است و اکنون RSI در شاخص 76 معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Enjin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Enjin Coin نشان می دهد که ارزش جفت ارز دیجیتال امروز به طور قابل توجهی افزایش یافته است زیرا قیمت ENJ در بالاترین نقطه تمام دوران ها قرار دارد. قیمت نسبت به 20 ساعت گذشته دامنه صعودی را پوشش می‌دهد، اما در طول چهار ساعت باقی‌مانده، ممکن است اصلاح جزئی رخ دهد زیرا جفت ارز دیجیتال در حال حاضر بیش از حد خرید شده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.