منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: BNB/USD پیش از نیمه شب از 490 دلار فراتر می رود؟

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: BNB/USD پیش از نیمه شب از 490 دلار فراتر می رود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • RSI کمی بالاتر از 60 است و به نظر می رسد به سمت منطقه خرید بیش از حد حرکت می کند.
  • بیشتر آلت کوین ها با همین روند منفی معامله می شوند.
  • خط MACD از خط قرمز عبور کرده و نشان دهنده روند صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: بررسی کلی قیمت

در آستانه بسته شدن نمودار تجزیه و تحلیل قیمت دیروز Binance ، BNB/USD با روندی منفی معامله شد. با این حال ، هنگامی که نمودار قیمت روز شروع به کار کرد ، خریداران کنترل بازار را در دست داشتند و باعث شد معاملات BNB/USD در روند صعودی به بالاترین سطح روزانه 481.4 دلار برسد.

حرکت صعودی مدت زیادی دوام نیاورد تا خریداران با قدرت بیشتری وارد بازار شوند و قیمت را در پایین ترین سطح خود یعنی 472.2 دلار در روز نزولی قرار دهند ، جایی که روند نزولی با مقاومت شدید گاوها مواجه شد و قیمت را به روند افزایشی رساند.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: BNB/USD پیش از نیمه شب از 490 دلار فراتر می رود؟  1
منبع Coin360

دید کلی نقشه گرمای ارزهای رمزنگاری شده نزولی است زیرا بیشتر میله ها قرمز هستند. بزرگترین ارز دیجیتال BTC 1.6 ضرر کرده است و در حال حاضر با چند هزار دلار زیر 49 هزار دلار معامله می شود. (ETH) ، همچنین در روند نزولی معامله می شود ، ETH/USD افت بیش از 1 را ثبت کرده است. درصد قیمت آن را 3.2 هزار دلار معامله می کند.

بیشتر آلت کوین ها با همین روند منفی معامله می شوند. این سکه میم با 0.27 دلار معامله می شود که بیش از 2 درصد نسبت به قیمت روز گذشته افت کرده است. علیرغم اینکه Terra امروز آخر هفته خوبی را سپری می کند ، افت بیش از 2 درصد را ثبت کرده است. بر اساس نقشه حرارتی ، سکه بایننس نیز در روند نزولی معامله می شود و ضرر آن 3 درصد است و قیمت آن 475 دلار است.

حرکت قیمت سکه Binance در 24 ساعت گذشته: BNB به 480 دلار کاهش یافت

در 24 ساعت گذشته ، BNB/USD در محدوده 472 دلار – 490 دلار حرکت کرد ، که نشان دهنده میزان کم نوسان در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات به 2.07 میلیارد دلار کاهش یافته است که 3 درصد کاهش یافته است ، در حالی که سرمایه بازار آن 1 درصد کاهش یافته است ، و مجموع سرمایه بازار 74.04 میلیارد دلار است.

نمودار 4 ساعته BNB/USD: گاوها باز می گردند

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: BNB/USD پیش از نیمه شب از 490 دلار فراتر می رود؟  2

منبع: نمای تجاری

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته Binance ، به نظر می رسد که نوارهای Bollinger در حال افزایش هستند ، به این معنی که بازار دارای نوسان متوسط ​​است. قیمت BNB/USD به نوار بالای Bollinger نزدیک می شود ، به این معنی که قیمت ها به منطقه خرید بیش از حد می روند ، خریداران ممکن است چرخ ها را از خرس های قدرتمند گرفته و برای افزایش قیمت BNB/USD تعیین کرده باشند.

با نگاهی به نمودار 4 ساعته ، می بینیم که قیمت بایننس دوباره به 480 دلار نزدیک می شود زیرا گاوها برای تلاش دیگری برای ورود به بازار آماده هستند.

خط MACD از خط قرمز عبور کرده و نشان دهنده روند صعودی است. با وجود عملکرد ضعیف BNB در ساعات اولیه ، قیمت ممکن است در 24 ساعت آینده افزایش یابد زیرا بسیاری از شاخص های فنی نشان دهنده بازار مطلوب در جلسات معاملاتی آینده است.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 1 ساعته BNB/USD

تحلیل قیمت سکه Binance: BNB/USD پیش از نیمه شب از 490 دلار فراتر می رود؟  3

منبع: Tradingview

RSI کمی بالاتر از 60 است و به نظر می رسد به سمت منطقه خرید بیش از حد حرکت می کند. این نشان دهنده تسلط احتمالی گاو در چند ساعت آینده است.

تعادل شاخص قدرت بالای -0.5 است ، به این معنی که فشار خرید بر فشار فروش غلبه کرده است. به این معنی که قیمت BNB/USD طبق تجزیه و تحلیل قیمت Binance افزایش می یابد.

تحلیل قیمت سکه Binance: نتیجه گیری

در ساعات اولیه ، سکه بایننس با حرکت نزولی معامله شد. با این حال ، چند ساعت بعد ، بازار با معامله گران دوست شد و انتظار می رود بازار در 24 ساعت آینده صعودی تر شود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.