منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: BNB/USD به شدت در پی دستیابی به هدف 360 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: BNB/USD به شدت در پی دستیابی به هدف 360 دلار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance در نمودار 4 ساعته سیگنال های مثبتی را نشان می دهد
  • BNB/USD در بالای SMA 200 روزه ثابت است
  • بازار ارزهای رمزنگاری شده طی 24 ساعت گذشته شاهد رشد جزئی بوده است.
  • باندهای بولینگر به دنبال نمودار تجاری 12 ساعته هستند

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: بررسی کلی قیمت

از ابتدای ماه مه تا انتها ، قیمت بایننس کوین از بالاترین قیمت 52 هفته 70 درصد در 692.62 دلار در 3 مه به 210.95 دلار در 23 مه سقوط کرد.

برخلاف اکثر ارزهای رمزنگاری شده دیگر ، BNB موفق شد از سطح حمایتی که با میانگین متحرک 200 روزه مشخص شده بود ، بالاتر بماند.

این خط قوی باعث شد تا با گذشت زمان دوباره افزایش یابد و تجمع های جدیدی را آغاز کند که تحلیلگران بازار پیش بینی می کنند از زمان رسیدن به بالاترین سطح در ماه گذشته ، ضررهای مارپیچ اخیر سکه را کاهش می دهد.

در طول زمان مطبوعات ، Binance Coin در حال حاضر 25 درصد از سطح 300 دلار افزایش یافته است و با مقاومت 355 دلار مبارزه می کند. هدف سربار بین 374 تا 379 دلار است. فشار فروش مهم در زیر این اهداف نهفته است و بزرگترین مانع بین قیمت زمان مطبوعات و افزایش BNB به ATH خود را ایجاد می کند.

بازار ارزهای رمزنگاری شده طی 24 ساعت گذشته شاهد رشد جزئی بوده است. بیت کوین و اتریوم هر دو بیش از 5 درصد کاهش یافتند ، در حالی که بیشتر سکه های دیگر نیز افزایش یافتند.

Uniswap ، Litecoin و Chainlink به ترتیب پس از افزایش 12 ، 10 و 7 درصدی بیشترین سود را به خود اختصاص داده اند.

شرکت تازه وارد بورس بایننس C98 با 6 درصد ضرر ، بدترین عملکرد آلت کوین را در نمودار روزانه دارد.

حرکت قیمت سکه Binance در 24 ساعت گذشته

قیمت جفت ارز BNB/USD طی 24 ساعت گذشته بین 348 تا 356 دلار معامله شد. این محدوده محدود روزانه با تفاوت تنها 8 امتیاز است. حجم معاملات 16.09 درصد بیشتر از روز گذشته بود و حجم کل معاملات روزانه 1.66 میلیارد دلار بود. از سوی دیگر ، ارزش کل بازار با 3.48 درصد افزایش به 59 میلیارد دلار رسید.

باندهای بولینگر در حال نزدیک شدن به نمودار معاملاتی 12 ساعته هستند که نشان دهنده کاهش نوسانات در تحلیل قیمت بایننس کوین است.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance
منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Binance Coin

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance در نمودار 4 ساعته سیگنال های مثبتی از شکستن منطقه عرضه را نشان می دهد که قیمت را بین 350 تا 351 دلار گروگان گرفته است. نوار بالا Bollinger ، که میانگین متحرک 100 را نشان می دهد ، در 362 دلار قرار دارد که هدف اصلی گاوها در صعود به 370 دلار است.

یک الگوی صلیبی طلایی صعودی در نمودار شش ساعته ، پتانسیل یک حرکت مهم قیمت سکه Binance را برجسته می کند. این الگو زمانی باید رخ دهد که 50 SMA شش ساعته از 200 SMA شش ساعته عبور کند. از نظر تاریخی ، این اتفاق زمانی افتاد که بایننس در آوریل از پایین ترین سطح خود در نوامبر 2020 تجمع کرد.

با این حال ، اگر قیمت سکه از موانع قیمت 355 دلار عبور نکند ، شانس بالایی برای اصلاح زیر 350 دلار وجود دارد. تا زمان نگارش این مقاله ، Binance Coin با قیمت 352 دلار معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سکه Binance

بایننس کوین در آینده نزدیک با چالش های اساسی زیادی روبروست ، از جمله مقررات سختگیرانه مبادله مادر. با این حال ، تعدادی از چرخش های پیش بینی شده وجود دارد که می تواند طول بکشد. هدف اصلی 379 دلار است و گاوها پس از خروج از مقاومت روانی 300 دلاری در اواخر هفته گذشته ، احتمالاً از امروز تا هفته آینده به هدف خود خواهند رسید.