منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: BNB پس از یک حرکت سریع در یک شب به 480 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: BNB پس از یک حرکت سریع در یک شب به 480 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت بایننس کوین برای امروز صعودی است.
  • BNB/USD یک شبه به 519 دلار افزایش یافت.
  • BNB امروز صبح به 480 دلار صعود کرد.

تحلیل قیمت بایننس کوین برای امروز صعودی است زیرا در 24 ساعت گذشته هر دو بالاترین و پایین ترین قیمت تعیین شد. بنابراین ، تا زمانی که پشتیبانی 480 دلار ادامه دارد ، انتظار داریم BNB/USD افزایش یابد و به بالاترین سطح برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس سکه: BNB پس از حرکت سریع یک شبه به 480 دلار افزایش می یابد 1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته در حالی که خرس ها یک شبه بازار را در دست گرفتند ، قرمز شد. بیت کوین ، رهبر بازار ، 0.96 درصد کاهش یافته است ، در حالی که اتریوم ثابت می ماند. سولانا (SOL) با 6.42 درصد افزایش در بین بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت بایننس کوین در 24 ساعت گذشته: صعود بایننس به 480 دلار رسید

BNB/USD در محدوده 475.66 دلار – 518.76 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 10.12 درصد افزایش یافته و بالغ بر 3.69 میلیارد دلار است ، در حالی که کل ارزش بازار 82.64 میلیارد دلار است و سکه را در رتبه چهارم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته BNB/USD: BNB برای یک رالی دیگر آماده می شود؟

در نمودار 4 ساعته ، به نظر می رسد که سکه بایننس برای آماده شدن برای صعود بیشتر در 24 ساعت آینده صعودی بسته شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس سکه: BNB پس از افزایش یک شبه به 480 دلار افزایش می یابد
نمودار 4 ساعته BNB/USD. منبع: TradingView

پیش بینی قیمت بایننس کوین امروز صعودی است زیرا در 24 ساعت گذشته کمترین سطح بالایی تعیین شد. به طور کلی ، BNB/USD بیش از 100 درصد در ماه گذشته پس از پایین ترین سطح نوسان در حدود 255 دلار در 20 جولای افزایش یافته است.

از آنجا که نوسان عمده قبلی در 430 دلار در اوایل این ماه شکسته شد ، ساختار کلی بازار دوباره صعودی شد و می توان انتظار داشت که صعودی بسیار بیشتر از بالاترین سطح فعلی 519 دلار دیروز داشته باشد.

با این حال ، پس از یک تجمع قوی در اوایل روز گذشته ، گاوها خسته شدند و نتوانستند بیشتر از مرز 500 دلار صعود کنند. طی روزهای گذشته ، قیمت بایننس کوین پشتیبانی قوی را ایجاد کرده است ، از این رو باید طی 24 ساعت آینده شاهد افزایش قیمت باشیم و هدف بعدی مقاومت 540 دلاری است.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: نتیجه گیری

تحلیل قیمت بایننس کوین برای امروز صعودی است چراکه پس از یک جهش کوتاه مدت ، پایین ترین سطح آن یک شبه تعیین شد. از آنجا که امروز گاوها کنترل خود را به دست آورده اند ، ما انتظار داریم که BNB/USD به حرکت خود ادامه دهد و سعی کند به مقاومت بعدی با قیمت 540 دلار بعدی برسد.

در حالی که منتظر حرکت بایننس کوین هستید ، مقالات ما را در مورد بیت کوین بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.