منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: گاو نرها به دلیل کندی قیمت زیر 402 دلار بر روی حصار می نشینند

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: گاو نرها به دلیل کندی قیمت زیر 402 دلار بر روی حصار می نشینند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • شمعدان قرمز بر نمودار قیمت این هفته حکمرانی می کند.
  • سطح مقاومت 402.27 دلار است.
  • تحلیل قیمت سکه Binance پشتیبانی از 379.26 دلار را نشان می دهد.

آخرین به روز رسانی در مورد تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance کاهش تدریجی سطوح قیمت را نشان می دهد. این ارز رمزنگاری شده در تلاش است تا مقاومت را بشکند و از مرز قیمتی 402.276 دلار عبور کند. طی 48 ساعت گذشته ، حرکت صعودی در اینجا و آنجا با نوسان قیمت تشخیص داده شده است. با این حال ، خرس ها همچنان به حاکمیت خود ادامه می دهند بدون این که اجازه دهند قیمت از بالای 420.553 دلار بهبود یابد.

تحلیل قیمت سکه Binance کاهش عمده ای را در 402.76 دلار نشان می دهد

تحلیل قیمت سکه 4 ساعته Binance امروز حرکت نسبتا نزولی را نشان می دهد. سطح خطوط قیمت همچنان در حال کاهش است زیرا خط روند کوتاه مدت در جهت نزولی پیش می رود. نوارهای بولینگر در حال کاهش هستند که ممکن است نشانه خوبی برای بازار ارزهای رمزنگاری شده باشد. میانگین آنها 300.908 دلار تعیین شده است ، که رشته بالایی آنها در سطح قیمت 420.553 دلار وجود دارد در حالی که رشته پایین 379.36 دلار است. همچنین ، به نظر می رسد SMA 20 به زودی به زیر SMA 50 برسد ، که این نیز نشانه نزولی است.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: گاو نرها به دلیل کندی قیمت زیر 402 دلار روی حصار می نشینند 4
نمودار قیمت 4 ساعته BNB/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک درمورد میانگین جمعی که طی هفته گذشته محاسبه شده است ، 406.63 دلار به ما می گوید. شاخص قدرت نسبی (RSI) 55.53 است که رقمی بسیار خنثی است و می توان در آینده روندهای شگفت انگیزی را انتظار داشت.

نمودار سکه 1 روزه بایننس: حرکت نزولی قیمت غالب است

پیشرفت 24 ساعته در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت BNB/USD برای مقاومت خرس ها با مقاومت 402.27 دلار مطلوب است. نوسانات برای حرکت نزولی در حال افزایش است و روند قیمت های آینده می تواند مشابه باشد. آمار نشان می دهد که میانگین متحرک (MA) به ما 380.56 دلار نشان می دهد ، در حالی که نوارهای Bollinger به طور متوسط ​​351.35 دلار هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس سکه: گاوها به دلیل کندی قیمت زیر 402 دلار بر روی حصار می نشینند
نمودار قیمت 1 روز BNB/USD. منبع: TradingView

از سوی دیگر ، نمره RSI در حالی که در هفته گذشته بازگشتهای صعودی رخ داده است ، با بیش از 70.54 به بیش از حد خرید رسیده است. در نهایت ، مقادیر ذکر شده در باندهای Bollinger به این ترتیب است. مقدار پایین 287.6 دلار است ، در حالی که ارزش بالا 414.73 دلار است ، همانطور که از نمودار استخراج شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: گاو نرها به دلیل کندی قیمت زیر 402 دلار 6 روی حصار می نشینند
نمودار شاخص های فنی BNB/USD. منبع: TradingView

بازار امروز یک نبرد قوی بین خریداران و فروشندگان را نشان داده است و هر دو برای تسلط بر بازار مبارزه می کنند. این خلاصه نشان می دهد که حرکت خرید با پنج شاخص فروش ، هفت شاخص خنثی و در مجموع 14 شاخص خرید است. اگر پیش برویم و در مورد شاخص های میانگین متحرک صحبت کنیم ، آنگاه شکل های زیر را نشان می دهد. سیزده شاخص در موقعیت خرید قرار دارند ، یک شاخص خنثی است در حالی که شاخص باقی مانده در موقعیت فروش است.

نمودار شاخص های فنی BNB/USD نیز روند نوسان سازهای امروز را به ما می گوید. شتاب فروش قوی است ، زیرا فروشندگان بیشتری به بازار نزدیک شده و دارایی های خود را برای جبران خسارت خود می فروشند. بر اساس آخرین تجزیه و تحلیل ، چهار نوسان ساز در حالت فروش ، شش در حالت خنثی هستند ، در حالی که فقط یک نوسان ساز در حالت خرید است.

نتیجه گیری – گاوها منتظر علائم واضح خرید هستند

روند کلی مشاهده شده در بازار امروز به نفع فروشندگان بوده است که شرکت کنندگان اصلی هستند. ارزش مقاومت به تدریج در حال کاهش است و ممکن است به پایین تر از قیمت امروز یعنی 402.27 دلار برسد. اگر روندهای صعودی فعلی دنبال شود ، احتمال کافی وجود دارد که سطوح پشتیبانی حتی زیر 287.58 دلار نیز برسد. اما اگر گاوها در پیشرو شدن موفق شوند ، می توان سطح مقاومت را رد کرد و به بالاترین سطح بالاتر از 414.73 دلار رسید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. Ramzifa.ir holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.