منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: گاوهای BNB پیش بینی روند صعودی ثابت تا 350 دلار را دارند

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: گاوهای BNB پیش بینی روند صعودی ثابت تا 350 دلار را دارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت بایننس کوین ، چشم انداز صعودی را در 24 ساعت آینده نشان می دهد
  • جفت ارز BNB/USD در محدوده قوی 326.17 دلار -347 دلار معامله می شود
  • میانگین متحرک 50 روزه به عنوان پشتیبانی اصلی 310 دلار عمل می کند

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: بررسی کلی قیمت

بایننس پس از غلبه بر مقاومت 308 دلار و 316 دلار در سطح قیمت 330 دلار ، در طول هفته شاهد یک روند صعودی بود. این عملکرد نشان دهنده بازار ارزهای رمزنگاری شده با روشنایی سبز است که در آن بیت کوین ، اتریوم و اکثر آلت کوین های دیگر به طور پراکنده از 5 تا 10 درصد سود برخوردار هستند.

با این حال ، هنگامی که BNB از 420 دلار سقوط کرد ، سکه پیشرو صرافی هنوز از هدف ماه ژوئن عقب مانده است.

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین چشم انداز صعودی در 24 ساعت آینده را نشان می دهد ، پس از تعیین حداکثر قیمت روزانه در 347 دلار در جلسه اولیه صبح. در حالی که این سکه در حمایت اولیه 330 دلاری خود قبلاً کاهش یافته است ، گاوها همچنان در حال تثبیت حجم خریداران بیشتری هستند زیرا سطح 350 – 380 دلار را هدف قرار می دهند.

بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده در نمودار روزانه کمی نزولی است و بیت کوین و اتریوم 1.80 و 6.20 درصد کاهش یافته است. LTO و QNT بهترین آلتکوین ها را در نمودار 24 ساعته پس از ثبت رکورد 17 و 12.5 درصد به ترتیب ، دارند.

حرکت قیمت سکه Binance در 24 ساعت گذشته: نوسان قوی

جفت ارز BNB/USD در محدوده قوی 326.17 دلار -347 دلار معامله می شود ، حجم معاملات روزانه آن 456 میلیون دلار است و بی ثباتی در 24 ساعت گذشته (نشان دهنده تغییر 4 درصدی از بالاترین به کمترین قیمت است). سرمایه کل بازار Binance Coin 55 میلیارد دلار است.

نمودار 4 ساعته BNB/USD: آیا خریداران از موانع 340 دلاری عبور خواهند کرد؟

گاو نر بایننس می تواند مقاومت 340 دلاری سربار را در نمودار 4 ساعته به چالش بکشد ، که نشان دهنده حرکت بین خریداران و تضعیف فروشندگان است.

میانگین متحرک 50 روزه به عنوان پشتیبانی اصلی 310 دلار عمل می کند. با این حال ، این منطقه برای خرس ها جالب است زیرا قلمرویی را مشخص می کند که فروشندگان بسیار مایلند قیمت را به سمت آن بکشند.

در صورت موفقیت آمیز و اصلاح نزولی ، احتمال بالا بردن مقاومت 308 دلار وجود دارد که می تواند قیمت بایننس کوین را شکسته و آن را به پایین ترین سطح هفته گذشته برساند.

در لبه سمت راست نمودار 4 ساعته ، Binance Coin به سمت 335 دلار حرکت می کند و سعی می کند با پشتیبانی 340 دلار افزایش یابد. این می تواند سکه را در بالاترین سطح 347 دلار در طول روز آزمایش کند و در ساعات آینده به بالاترین سطح روزانه برسد.

در نتیجه به معامله گران تضمین می شود که علامت 350 دلار هنوز امکان پذیر است.

اگر خریداران آنقدر قوی باشند که بتوانند میانگین متحرک نمایی 20 روزه را حفظ کنند ، گاوها تلاش زیادی خواهند کرد تا مقاومت سربار 340 دلاری را برطرف کرده و صعود قابل توجهی را به 379 دلار برسانند.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance
منبع: TradingView

نتیجه گیری قیمت بایننس کوین

تحلیل قیمت بایننس کوین ، چشم انداز صعودی قوی را نشان می دهد که احتمالاً در نمودار 2 روزه رخ می دهد. به احتمال زیاد این سکه دوباره مقاومت سربار را آزمایش می کند و مسیر صعودی را به سمت حمایت اصلی بعدی ، حدود 345 دلار آغاز می کند.

همانطور که گاوها در انتظار برگشت هستند ، از بخش یادگیری رمزنگاری ما دیدن کنید و پیش بینی های بلند مدت ما را برای کاردانو ، پولکادوت و اتریوم بخوانید.