منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB/USD قرار است در 24 ساعت آینده بالاترین سطح را بشکند

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB/USD قرار است در 24 ساعت آینده بالاترین سطح را بشکند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت سکه بایننس امروز صعودی است.
  • BNB/USD پشتیبانی را در 206 دلار یافت.
  • نزدیکترین مقاومت در 244 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس نشان می دهد که گاوها در دو روز گذشته نتوانسته اند قیمت را به بالای 244 دلار برسانند. قیمت در حال حاضر زیر مقاومت 244 دلار معامله می شود و گاوها در حال مبارزه هستند. اگر نتوانند قیمت را به بالای 244 دلار برسانند، خطر حرکت نزولی وجود دارد.

پشتیبانی بعدی 206 دلار است. اگر قیمت به زیر این سطح برسد، ممکن است تا 180 دلار کاهش یابد. از سوی دیگر، اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالای 244 دلار برسانند، احتمالاً به سمت 280 دلار حرکت می کند. قیمت سکه بایننس در حال حاضر زیر محدوده مقاومت 244 دلار معامله می شود. اگر قیمت از این محدوده خارج شود، احتمالاً بالاتر از 244 دلار یا زیر 206 دلار حرکت می کند.

نمودار قیمت یک روزه BNB/USD: احتمال برگشت صعودی وجود دارد

تجزیه و تحلیل قیمت سکه 1 روزه بایننس کاهش قیمت امروز را نشان می دهد زیرا فشار فروش دوباره آغاز شده است. پس از کاهش قابل توجه قیمت جفت BNB/USD در چهار روز گذشته، خرس‌ها همچنان به پیشروی خود ادامه دادند و بازار را به پایین‌ترین قیمت در حدود 230 دلار رساندند.

تصویر 126
نمودار قیمت 1 روزه BNB/USD. منبع: Tradingview

قیمت فعلی اندکی کمتر از میانگین متحرک ساده 100 روزه (232 دلار) و بسیار بالاتر از میانگین متحرک ساده 200 روزه (190 دلار) است. دوره شاخص قدرت نسبی 14 سطح 46 است که نشان می دهد بازار در میانه راه است. MACD در حال حاضر در منطقه نزولی و زیر خط سیگنال قرار دارد. چشم انداز عمومی همچنان نزولی است زیرا بازار در دو روز گذشته نتوانسته است بالاتر از مقاومت 244 دلار حرکت کند.

تحلیل قیمت بایننس کوین: تحولات اخیر قیمت

نمودار قیمت 4 ساعته برای بایننس نشان می دهد که بسیاری از شاخص های فنی برای صعود به سمت بالا صف بندی شده اند. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 56 است که نشان می دهد بازار در میانه راه است. MACD در حال حاضر در منطقه صعودی اما زیر خط سیگنال قرار دارد.

تصویر 125
نمودار قیمت 4 ساعته BNB/USD. منبع: Tradingview

نوسانات در نمودار 4 ساعته در حال افزایش است و باندهای بولینگر در حال گسترش است. باند بالا 246 دلار و باند پایین 221 دلار است. قیمت به زیر باند پایین سقوط کرده است که یک سیگنال نزولی قابل توجه برای روندهای آینده است. پس از پیروی از یک منحنی نزولی در نزدیکی منطقه کم فروش، شاخص قدرت نسبی شروع به نشان دادن نشانه هایی از زوال بازار کرده است. RSI از قیمت منحرف می شود زیرا پایین ترین سطح را تشکیل می دهد در حالی که قیمت ها پایین تر را تشکیل می دهند. این نشان می دهد که فشار فروش در حال محو شدن است و گاوها ممکن است به زودی آن را تصاحب کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس امروز کمی صعودی است زیرا بازار حمایت 206 دلاری پیدا کرده است. چند روز آینده برای بازار بسیار حیاتی است زیرا باید از مقاومت 244 دلاری عبور کند تا به سمت 280 دلار حرکت کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.