منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB/USD به 359 دلار افزایش یافت اما آیا حباب در شرف ترکیدن است؟

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB/USD به 359 دلار افزایش یافت اما آیا حباب در شرف ترکیدن است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

امروز یک روز صعودی برای تحلیل قیمت بایننس کوین است. در طول هفته گذشته، بایننس کوین بیشتر در سبزها معامله شده است و به نظر می رسد قیمت آن در حال افزایش است. اما آیا حباب در شرف ترکیدن است یا فضای بیشتری برای رشد وجود دارد؟ اجازه دهید دریابیم!

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

نگاهی گذرا به نقشه حرارتی نشان می دهد که کل بازار صعودی است. اتریوم افزایش قابل توجهی 7.27 درصدی را نشان داده است در حالی که بیت کوین 4.5 درصد افزایش یافته است. البته سایر سکه ها نیز روند مشابهی را دنبال می کنند.

تحلیل قیمت 1 روزه بایننس کوین
نمودار قیمت سکه بایننس توسط TradingView

در همان زمان، تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه بایننس کوین به ما نشان می دهد که اخیراً پشتیبانی در 256.4 دلار پیدا کرده است و پس از آن قیمت به بالای 350 دلار رسیده است. این یک افزایش قابل توجه تقریباً 100 دلاری است، به این معنی که سرمایه گذارانی که خرید خود را درست زمان بندی کرده اند، سود زیادی دارند.

با این حال، حباب ممکن است آماده ترکیدن باشد زیرا نمودار RSI افزایش بزرگی را نشان می دهد. شیب بسیار مثبت است زیرا RSI 82 را لمس می کند. این بدان معنی است که بازار با حاشیه زیادی بیش از حد خرید شده است و حباب آماده ترکیدن است. بنابراین، ممکن است زمان خوبی برای خرید نباشد.

حرکت قیمت 24 ساعته بایننس کوین

تحلیل 1 ساعته قیمت بایننس کوین
نمودار قیمت سکه بایننس توسط TradingView

تحلیل 24 ساعته قیمت بایننس کوین روند تا حدودی مشابهی را نشان می دهد. نمودار در 24 ساعت گذشته بالاترین و پایین ترین سطح را تشکیل می دهد. بنابراین، بایننس کوین یک روند صعودی را طی کرده است و اکنون به نظر می رسد که خرس ها به آرامی در حال جبران هستند. حباب در حال آماده شدن برای ترکیدن است.

اگر در مورد حرکت قیمت صحبت کنیم، بایننس کوین به بالاترین سطح 24 ساعته خود در 359 دلار رسید و پس از آن با مقاومتی مواجه شد. بعید است که در 24 ساعت آینده بالاتر از این باشد زیرا بازار پس از ادامه خرید بیش از حد به ثبات می رسد.

با این وجود، ارزش بازار بایننس کوین 7.50 درصد افزایش یافت در حالی که حجم معاملات آن 28.62 درصد افزایش یافت. اکنون خرس ها آماده اند تا قیمت آن را پایین بیاورند. اما سوال اینجاست که خط پشتیبانی بعدی کجا خواهد بود؟ بر اساس تجزیه و تحلیل 1 ساعته قیمت بایننس کوین، می‌توانیم شاهد حمایت خوب در حدود 330 دلار باشیم، اما اینکه کوتاه‌مدت یا پایدار باشد به شرایط بازار بستگی دارد.

تحلیل 4 ساعته قیمت بایننس کوین: برای سقوط آماده می شوید؟

تحلیل 4 ساعته قیمت بایننس کوین
نمودار قیمت سکه بایننس توسط TradingView

همانطور که در نمودار 4 ساعته مشاهده می شود، بایننس کوین به ارزش RSI 75 در نمودار 4 ساعته رسیده است. این خیلی زیاد است و نشان می‌دهد که بازار برای بخش بزرگی از روز بیش از حد خرید شده است. پس از ترکیدن حباب، قیمت کاهش می یابد و ممکن است شاهد حمایت بین 315 تا 330 دلار باشیم. اگرچه این کاملاً حدس و گمان است.

رشد شاخص MACD نیز در حال پایدار شدن است. هنگامی که گاو نر به طور کامل از شتاب خود خارج شد، خرس ها کنترل می شوند. انتظار می رود به زودی این اتفاق بیفتد.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: نتیجه گیری

به طور کلی، بایننس کوین روند صعودی را طی کرد و قیمت در 24 ساعت به میزان قابل توجهی افزایش یافت. با این حال، اکنون به نظر می رسد که حباب ممکن است آماده ترکیدن باشد. بنابراین، بهترین زمان برای سرمایه گذاری برای سودهای کوتاه مدت نیست. با این حال، اگر به تصاحب ارزهای دیجیتال در درازمدت اعتقاد دارید، هنوز دیر نشده است. در این صورت، ممکن است بخواهید DCA را به بایننس کوین وارد کنید و احتمالاً چند ماه تا یک سال منتظر بمانید تا برخی از بازده ها را مشاهده کنید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.