منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB/USD برای 24 ساعت آینده صعودی است

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB/USD برای 24 ساعت آینده صعودی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت بایننس کوین امروز نزولی است.
  • BNB/USD در حال حاضر با قیمت 623 دلار معامله می شود.
  • افزایش بیشتر در حال حاضر رد شده است.

قیمت بایننس کوین امروز نزولی است، زیرا ما پیش‌بینی می‌کنیم که یک اصلاح دیگر پس از بالاترین سطح افزایش یابد. محتمل ترین BNB/USD هنوز برای افزایش بیشتر آماده نشده است و اصلاح دیگری که پایین ترین سطح را ایجاد کند، مورد نیاز است.

نشانگر جریان پول Chaikin در حالت خرید ضعیف است و نشان می دهد که تقاضای کمی برای کالا در حال حاضر وجود دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز نزولی شده است و اکنون شرایط فروش بیش از حد را نشان می دهد.

جفت BNB/USD امروز به شدت افزایش یافت و به 630 دلار رسید. با این حال، حرکت به اندازه کافی قوی نبود که بتواند از مقاومت عبور کند و به سرعت جهت خود را معکوس کرد. قیمت اکنون به زیر 610 دلار بازگشته است و به نظر می رسد شانس خوبی برای اصلاح مجدد وجود دارد.

قیمت بایننس کوین در حال حاضر صعودی است، اما ممکن است هنوز آماده شکستن مقاومت نباشد. قبل از اینکه تلاش دیگری انجام شود، اصلاحی که پایین ترین سطح را ایجاد کند، لازم است. نشانگر جریان پول Chaikin در حالت خرید ضعیف است و نشان می دهد که تقاضای کمی برای کالا در حال حاضر وجود دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز نزولی شده است و اکنون شرایط فروش بیش از حد را نشان می دهد.

جفت BNB/USD در 12 اکتبر معاملات خود را در محدوده محدود آغاز کرد. با این حال، افزایش شدید دیروز فضا را برای افزایش بیشتر به سمت منطقه مقاومت کلیدی در حدود 630 تا 650 دلار باز کرد، قبل از اینکه با فشار شدید فروش مواجه شد. این سناریوی اقدام قیمت به ویژه در صورتی معتبر است که کندل نزولی امروز به زیر سطح حمایت 610 تا 620 دلار بسته شود. در مورد دیگر، اگر رد پابرجا بماند، احتمالاً منجر به کاهش شدید دیگر به زیر 580 دلار می شود.

به طور خلاصه، بایننس کوین در نمودارها صعودی به نظر می رسد و پتانسیل شکستن مقاومت را دارد. با این حال، قبل از اینکه بتوان تلاش دیگری انجام داد، یک مقدار پایین بالاتر مورد نیاز است. نشانگر جریان پول Chaikin در حالت خرید ضعیف است و نشان می دهد که تقاضای کمی برای کالا در حال حاضر وجود دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز نزولی شده است و اکنون شرایط فروش بیش از حد را نشان می دهد.

نمودار 4 ساعته BNB/USD: با 635 دلار صعود بیشتر را رد می کند.

در نمودار 4 ساعته، می بینیم که قیمت ریپل پس از یک رالی قوی در اوایل امروز، دوباره در حال تلاش برای معکوس شدن است.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB/USD برای 24 ساعت آینده صعودی است 1
نمودار 4 ساعته BNB/USD. منبع: TradingView

بایننس کوین در هفته‌های گذشته پس از افت قابل‌توجه از اوج 660 دلاری قبلی که منجر به زیان تقریباً 20 درصدی به مرز 510 دلار شد، بهبود قابل توجهی را ثبت کرد.

بایننس کوین/دلار آمریکا (BNB/USD) در 19 اکتبر در یک روز بیش از 50 درصد افزایش یافت و BNB/USD در عرض چند ساعت از 500 دلار به 600 دلار افزایش یافت. پس از یک مکث یک هفته ای، بایننس کوین افزایش یافت تا اینکه در 26th تقریباً به 660 دلار بازگشت.

پس از مرگ گاو، قیمت بایننس کوین چندین اوج و پایین محلی جزئی داشت. این نشان می‌دهد که شتاب صعودی برای تلاشی دیگر برای شکستن مقاومت بالای 660 تا 670 دلار در حال رشد است.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: نتیجه گیری

بایننس کوین در حال حاضر در میانه روند صعودی قرار دارد، اما بعید به نظر می‌رسد که یک حرکت صعودی دیگر بدون یک پایین‌ترین سطح بالاتر محقق شود. شکست بالای 635 تا 640 دلار نشان دهنده این است که مقاومت اصلی بعدی در حدود 660 تا 670 دلار است و اهداف صعودی بیشتر در 680 و 700 دلار است.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست.رمزیفاهیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.