منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB 7 درصد سقوط کرد، پایین تر از آن به سرعت در 572 دلار تعیین شد.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB 7 درصد سقوط کرد، پایین تر از آن به سرعت در 572 دلار تعیین شد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت بایننس کوین امروز صعودی است.
  • BNB/USD یک شبه به سمت پایین ترین سطح قبلی افزایش یافت.
  • پایین ترین سطح بالاتر از 570 دلار.

تحلیل قیمت بایننس کوین امروز صعودی است زیرا انتظار داریم پس از یک جهش سریع به سمت پایین قبلی، بهبود بیشتری پیدا کند، که در نتیجه یک مجموعه پایین دیگر بالاتر خواهد بود. بنابراین، BNB/USD باید بعداً امروز دوباره صعودی شود و احتمالاً از بالاترین سطح محلی 620 دلار عبور کند.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB 7 درصد کاهش می یابد، پایین تر از آن به سرعت در 572 دلار تعیین می شود.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته نتایج متفاوتی را شاهد بوده است. بیت کوین، رهبر بازار، با رشد جزئی 0.03 درصدی معامله می شود، در حالی که اتریوم تنها 0.27 درصد کاهش یافته است. در همین حال، بایننس کوین (BNB) با افزایش 0.35 درصدی در سبز است.

حرکت قیمت بایننس کوین در 24 ساعت گذشته: بایننس کوین به 620 دلار به اوج می رسد، به سرعت کاهش می یابد تا یک پایین تر دیگر را ثبت کند.

BNB/USD در محدوده 575.83 تا 621.39 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 7.13 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 2.63 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 99.7 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه سوم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته BNB/USD: BNB صبح با قدرت شروع می شود

در نمودار 4 ساعته، شاهد بازگشت حرکت صعودی هستیم که قیمت بایننس کوین را به سمت مرز 600 دلار باز می‌گرداند.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB 7 درصد کاهش می یابد، مجموعه پایین تر
نمودار 4 ساعته BNB/USD. منبع: TradingView

بایننس کوین شاهد بازگشت آهسته حرکت صعودی طی 10 روز گذشته بود. پس از کاهش بیش از 20 درصدی قبلی، زیرا گاوها نمی‌توانستند بالاترین سطح تاریخ خود را ثبت کنند، حمایت 510 دلاری در 18 نوامبر به دست آمد.

از آنجا، BNB/USD تا پایان هفته گذشته تا 600 دلار بهبود یافت. پس از وقفه جزئی در ابتدای این هفته، افزایش بیشتر در روز پنجشنبه دنبال شد و BNB را به مقاومت اصلی 660 دلار رساند.

مقاومت مجدداً حرکت قیمت بایننس کوین را معکوس کرد و منجر به کاهش قیمت دیگری در حدود 570 دلار در روز جمعه شد. از آن زمان، شاهد بازگشت اولیه به 620 دلار بوده‌ایم که برای مدت طولانی دوام نمی‌آورد، که منجر به آزمایش دیگری برای کاهش یک شبه می‌شود. با این حال، از آنجایی که یک پایین ترین سطح دیگر تعیین شد، انتظار داریم که BNB/USD در اواخر امروز به روند صعودی خود ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: نتیجه گیری

تحلیل قیمت بایننس کوین امروز صعودی است، زیرا شاهد کاهش قیمت دیگری بودیم که پس از افت سریع یک شبه، به بالای 570 دلار رسید. بنابراین، BNB/USD آماده تست مجدد صعودی است که احتمالاً در اواخر امروز به بالاتر از 620 دلار بالاترین محلی فعلی خواهد رسید.

در حالی که منتظر حرکت بایننس کوین هستید، مقالات ما را در مورد بهترین کیف پول رمزنگاری 2021، کیف پول Decred و ریپل در مقابل SEC ببینید.