منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB به 275 دلار افزایش می یابد، اصلاح یک شبه ثابت؟

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB به 275 دلار افزایش می یابد، اصلاح یک شبه ثابت؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بایننس کوین امروز نزولی است زیرا شاهد یک فشار قوی دیگر به سمت مقاومت اصلی بعدی در 275 دلار بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم گاوهای نر خسته شده و فشار فروش را طی 24 ساعت آینده بازگردانند.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB به 275 دلار افزایش می یابد، اصلاح یک شبه ثابت؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته به شدت در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 6.77 درصد و اتریوم بیش از 6.2 درصد رشد کردند. بقیه آلتکوین های برتر نتایج بهتری را نیز مشاهده کردند.

حرکت قیمت بایننس کوین در 24 ساعت گذشته: بایننس کوین تثبیت را به سمت بالا شکست.

BNB/USD در محدوده 255.43 دلار تا 274.01 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 244 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 34.46 درصد افزایش به 1.934 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 44.2 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه پنجم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته BNB/USD: BNB آماده ردیابی مجدد است؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم قیمت بایننس کوین را ببینیم که به مقاومت بعدی در 275 دلار می‌رسد، که به این معنی است که یک اصلاح کوتاه دیگر طی 24 ساعت آینده دیده می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB به 275 دلار افزایش می یابد، اصلاح یک شبه ثابت؟
نمودار 4 ساعته BNB/USD. منبع: TradingView

قیمت بایننس کوین در اواسط هفته گذشته شاهد یک نوسان قوی بالاتر بوده است. از آنجا، یک رالی عظیم چند روزه در پایان هفته دنبال شد که BNB/USD را به بالاترین سطح قبلی و مقاومت به 245 دلار رساند.

از آنجا، BNB افزایش بیشتری یافت و تا مقاومت 265 دلاری صعود کرد. تثبیت جزئی دیروز دنبال شد که نشان می‌دهد با پایان یافتن گاوهای نر، ممکن است معکوس در جریان باشد.

با این حال، امروز یک جهش دیگر افزایش یافت که منجر به افزایش قیمت بایننس کوین تا مقاومت 275 دلار شد. بنابراین، ما انتظار داریم که یک شبه ردیابی دیگر دنبال شود. احتمالاً BNB/USD به دنبال یک پایین‌ترین سطح بالاتر محلی دیگر خواهد بود و در اواخر هفته از آنجا به بالاترین سطح خود ادامه می‌دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: نتیجه گیری

تحلیل قیمت بایننس کوین امروز نزولی است، زیرا پس از ثبت یک پایین‌ترین سطح محلی در روز گذشته، شاهد افزایش دیگری بودیم. از آنجایی که مقاومت بعدی به سرعت به دست آمد و هیچ صعودی دیگری دنبال نشد، فرض می‌کنیم که گاوها دوباره خسته شده‌اند و BNB/USD در شرف بازگشت است.

در حالی که منتظر حرکت بایننس کوین هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، کیف پول Pi و بررسی کیف پول LTC ببینید.