منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB به بالای 310 دلار می رسد و در مرحله بعدی به 330 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB به بالای 310 دلار می رسد و در مرحله بعدی به 330 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین حاکی از حرکت صعودی تا مرز 340.00 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 300 دلار است
  • BNB با مقاومت در سطح 315.00 دلار مواجه است

تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می‌دهد که با افزایش فعالیت‌های صعودی، قیمت BNB از مرز 310 دلار عبور کرده است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل DASH و LTC هستند که به ترتیب شیب 11.35 و 7.23 درصد را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB از مقاومت 310 دلاری عبور می کند

تصویر 630
شاخص های فنی برای BNB/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت صعودی پایینی را که در ارتفاع کوتاه اندیکاتور بیان می شود، نشان می دهد. از سوی دیگر، سایه تیره‌تر این اندیکاتور حاکی از افزایش فعالیت صعودی با نزدیک شدن قیمت به مرز 320.0 دلار است.

EMAها در حال حاضر بالاتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته مثبت است. در حال حاضر، EMA ها نزدیک به یکدیگر معامله می شوند و در زمان انتشار، شتاب پایینی را نشان می دهند. از سوی دیگر، EMAهای واگرا حاکی از یک حرکت صعودی به سرعت در حال افزایش است.

RSI در پنج روز گذشته در منطقه خنثی معامله می‌شود، اما اکنون با تشدید فشار صعودی به سمت منطقه بیش از حد خرید حرکت می‌کند. در زمان انتشار، این اندیکاتور درست زیر منطقه اشباع خرید در سطح شاخص 66.39 معامله می شود. موقعیت بالا و شیب تند هر دو نشان دهنده فعالیت خرید قوی برای دارایی در نمودارهای کوتاه مدت است.

باندهای بولینگر در حال حاضر باریک هستند زیرا نوسانات قیمت در 24 ساعت گذشته پایین بود. با این حال، فعالیت صعودی شدید در چهار ساعت گذشته نشان دهنده افزایش نوسانات با شروع باندها است. خط پایین این اندیکاتور در علامت 301.30 دلار پشتیبانی می کند در حالی که خط پایین سطح مقاومت را در علامت 315.40 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای BNB/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بایننس کوین یک سیگنال خرید قوی صادر می کند و 17 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از گاوها حمایت می کنند. از سوی دیگر، هیچ یک از شاخص‌ها از خرس‌ها حمایت نمی‌کنند که در ساعات اخیر حضور کم یا نزولی نداشته‌اند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت بایننس کوین این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین یک سیگنال خرید قوی با 16 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت رو به بالا را در برابر صفر نشان می دهد که حرکت نزولی را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که تسلط صعودی قوی در نمودارهای میان مدت با مقاومت نزولی کمی ادامه دارد. در همین حال، ده اندیکاتور باقی مانده خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت بایننس کوین چه انتظاری داریم؟

تصویر 629
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد که بازار بایننس کوین از یک رالی صعودی قوی برخوردار است زیرا قیمت از 240 دلار به 320 دلار فعلی در 30 روز گذشته افزایش یافته است. در حال حاضر، قیمت در سطح 320.00 دلار مقاومت قوی پیدا می کند، اما حرکت صعودی در حال افزایش ممکن است بالاتر از سطح باشد.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که BNB از مرز 320.00 دلار عبور کند زیرا هم تحلیل های فنی کوتاه مدت و هم تحلیل های میان مدت احساسات صعودی قوی را نشان می دهند. در حال حاضر، می توان انتظار داشت که قیمت قبل از یافتن مقاومت قوی تا سطح 340.00 دلار افزایش یابد.