منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB برای آزمایش مقاومت 300 دلاری بازگشت

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB برای آزمایش مقاومت 300 دلاری بازگشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
  • تحلیل قیمت بایننس کوین حاکی از حرکت صعودی به 310 دلار است
  • BNB در مرز 300 دلار با مقاومت روبرو است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 286 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد که قیمت در مرز 270 دلار پشتیبانی شده است و گاوها را قادر می سازد تا به مرز 290 دلار بازگردند. رالی قیمت را به مرز 300 دلار بازگردانده است، اما آیا گاوها می توانند پیشرفت کنند؟

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ حرکت مثبت قیمت را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل DOGE و XRP هستند که به ترتیب شیب 6.88 و 4.34 درصد را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB به 300 دلار باز می گردد

111
شاخص های فنی برای BNB/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. علاوه بر این، اندیکاتور حرکت صعودی ثابتی را که در ارتفاع در حال رشد هیستوگرام مشاهده می شود، نشان می دهد. علاوه بر این، سایه تیره تر هیستوگرام نشان دهنده افزایش فعالیت خرید در بازارها است.

EMA ها در حال حاضر بالاتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته مثبت است. علاوه بر این، از آنجایی که نمودارهای کوتاه مدت فعالیت صعودی ثابتی را مشاهده می‌کنند، دو EMA به سمت بالا حرکت می‌کنند که نشان‌دهنده فقدان حرکت در سمت نزولی است. علاوه بر این، با واگرایی بیشتر دو EMA، حرکت صعودی تنها افزایش خواهد یافت.

RSI در 15 روز گذشته از زمانی که شاخص در 19 سپتامبر به منطقه اشباع فروش سقوط کرد، در منطقه خنثی معامله می شد، اما اکنون به دنبال فعالیت صعودی قوی به منطقه اشباع خرید صعود کرده است. در زمان پرس، اندیکاتور در سطح واحد 74.51 معامله می شود و به سمت بالا حرکت می کند و فشار خرید را نشان می دهد. با این حال، موقعیت خرید بیش از حد، با نزدیک شدن قیمت به مرز 300 دلار، فضای کمی برای حرکت رو به بالا باقی می گذارد.

باندهای بولینگر باریک بودند زیرا قیمت بایننس کوین در چند روز گذشته نوسانات پایینی را مشاهده کرد، اما اکنون با شکسته شدن قیمت از حد بالای اندیکاتور متفاوت است. در حال حاضر، باندها افزایش نوسان قیمت را در نمودارهای کوتاه مدت با پشتیبانی در سطح 286.10 دلار پیشنهاد می کنند.

تجزیه و تحلیل فنی برای BNB/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بایننس کوین یک سیگنال خرید صادر می کند و 14 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از گاوها حمایت می کنند. از سوی دیگر، تنها سه شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور نزولی را نشان می‌دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت بایننس کوین این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین یک سیگنال خرید با 14 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت صعودی را در مقابل تنها دو شاخص نشان دهنده حرکت نزولی نشان می دهد. این تجزیه و تحلیل سلطه صعودی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار فروش پایین برای دارایی را در همان بازه زمانی نشان می دهد. در همین حال، ده اندیکاتور خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت بایننس کوین چه انتظاری داریم؟

222
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد که پس از یافتن حمایت در سطح 270 دلار، گاوها توانستند صعودی را آغاز کنند که قیمت را به سطح فعلی 290 دلار رسانده است. در حالی که BNB به سرعت به مرز 300 دلار نزدیک می شود، گاوها هنوز هیچ نشانه ای از خستگی نشان نداده اند، که نشان می دهد احتمال شکست رو به بالا وجود دارد/

معامله گران باید انتظار داشته باشند که BNB به حرکت صعودی خود ادامه دهد زیرا گاوها از سطح مقاومت 300 دلار عبور می کنند. با این حال، باید انتظار داشت که رالی صعودی در سطحی کاهش یابد که BNB در کوتاه مدت بین سطح قیمتی 300 تا 320 دلار معامله می شود.