منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB بالاتر از 635 دلار قرار می گیرد و برای یک اصلاح سریع دیگر آماده می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB بالاتر از 635 دلار قرار می گیرد و برای یک اصلاح سریع دیگر آماده می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت بایننس کوین امروز نزولی است.
  • BNB/USD امروز شاهد افزایش قوی به سمت مقاومت 630 دلاری بود.
  • افزایش بیشتر در حال حاضر رد شده است.

قیمت بایننس کوین امروز نزولی است، زیرا ما پیش‌بینی می‌کنیم که یک اصلاح دیگر پس از بالاترین سطح قبلی ایجاد شده باشد. به احتمال زیاد BNB/USD هنوز برای افزایش بیشتر آماده نیست و اصلاح دیگری که پایین ترین سطح را ایجاد کند مورد نیاز است.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB بالاترین سطح را در 635 دلار قرار می دهد، برای یک اصلاح سریع دیگر آماده می شود.نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

طبق داده های بازار Coin360، بازار ارزهای دیجیتال با نتایج متفاوتی معامله می شود. بیت کوین 0.37 درصد از دست داده است، در حالی که اتریوم 4.52 درصد افزایش یافته است. با این حال، تلفات روی میله‌های قرمز کم یا ناچیز است و بیش از 2 درصد وزن ندارد.

حرکت قیمت بایننس کوین در 24 ساعت گذشته: بایننس کوین پس از حرکت صعودی قوی یک شبه به بالاترین سطح خود می رسد.

قیمت بایننس کوین در 24 ساعت گذشته در محدوده 602.98 دلار تا 635.65 دلار در نوسان بود که نشان دهنده مقدار متوسطی از نوسان است. حجم معاملات تنها 1.3 درصد کاهش یافته و در مجموع به 2.57 میلیارد دلار رسیده است و ارزش کل بازار در حال حاضر 119.97 میلیارد دلار است.

نشانگر Chaikin Money Flow در حالت خرید ضعیف است و نشان می دهد که فشار خرید کمی در بازار در حال حاضر وجود دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز نزولی شده است و در حال حاضر شرایط فروش بیش از حد را نشان می دهد.

نمودار 4 ساعته BNB/USD: با 635 دلار صعود بیشتر را رد می کند.

در نمودار 4 ساعته، می بینیم که قیمت ریپل پس از یک رالی قوی در اوایل امروز، دوباره در حال تلاش برای معکوس شدن است.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB بالاترین سطح را در 635 دلار قرار می دهد، برای یک اصلاح سریع دیگر آماده می شود.نمودار 4 ساعته BNB/USD. منبع: TradingView

قیمت بایننس کوین در هفته های گذشته پس از افت شدید از 660 دلار بالاترین قیمت قبلی که منجر به کاهش بیش از 20 درصدی به مرز 510 دلار شد، بهبودی قوی را تجربه کرد.

در 19 اکتبر، BNB/USD از 500 دلار در یک روز به 600 دلار رسید. پس از اندکی مکث در هفته بعد، BNB به رشد خود ادامه داد تا اینکه در 26 اکتبر دوباره به سطح 660 دلار رسید.

قیمت بایننس کوین از آن زمان تاکنون چندین اوج و پایین محلی جزئی ایجاد کرده است، که نشان می دهد حرکت صعودی برای تلاشی دیگر برای شکستن مقاومت بالای تاریخ در حدود 660 تا 670 دلار ایجاد می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: نتیجه گیری

بایننس کوین در یک روند نزولی قرار دارد، زیرا به نظر می‌رسد در آستانه بازگشت مجدد است، که طی 24 ساعت آینده پایین‌تر خواهد بود. در نتیجه، BNB/USD یک بالاترین بالاتر را ایجاد کرده است. قبل از تلاش برای افزایش بیشتر، توسعه بیشتری لازم است.

در حالی که منتظر حرکت سولانا هستید، مقالات ما را در مورد بهترین کیف پول رمزنگاری 2021، کیف پول Decred و Ripple vs SEC ببینید.