منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB بالاترین سطح را در 600 دلار تعیین می کند، اوج های قبلی را آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB بالاترین سطح را در 600 دلار تعیین می کند، اوج های قبلی را آزمایش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت بایننس کوین امروز نزولی است.
  • BNB/USD پایین ترین سطح را در 600 دلار تعیین کرد.
  • بالاترین قبلی در حال حاضر آزمایش شده است.

تحلیل قیمت بایننس کوین امروز نزولی است، زیرا انتظار داریم پس از تعیین یک سطح پایین و پایین‌تر در 24 ساعت گذشته، آزمایش نزولی دیگری دنبال شود. بنابراین، BNB/USD احتمالاً مجدداً پایین‌تر خواهد رفت تا در تثبیت فزاینده‌ای فشرده‌تر، به پایین‌ترین سطح خود ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB بالاترین سطح را در 600 دلار تعیین می کند، اوج های قبلی 1 را آزمایش می کند.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار کلی طی 24 ساعت گذشته شاهد بازگشتی صعودی بود. رهبران بازار، بیت کوین و اتریوم، همچنان به ترتیب 0.35 و 0.26 درصد کاهش دارند. در همین حال، Hex (HEX) با افزایش بیش از 12 درصدی همچنان بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت بایننس کوین در 24 ساعت گذشته: بایننس کوین به پایین ترین سطح خود در 600 دلار می رسد و برای آزمایش اوج های قبلی حرکت می کند.

BNB/USD در محدوده 604.16 تا 630.36 دلار معامله شد که نشان دهنده میزان متوسط ​​نوسانات در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 4.07 درصد کاهش یافته و در مجموع به 1.99 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 104.34 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه سوم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته BNB/USD: به نظر می رسد BNB پس از یک ست اوج پایین دیگر به سمت پایین حرکت می کند

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد حرکت قیمت بایننس کوین به سمت اوج‌های محلی قبلی باشیم که احتمالاً منجر به کاهش دوباره در اواخر امروز می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB بالاترین سطح را در 600 دلار تعیین می کند، اوج های قبلی را آزمایش می کند
نمودار 4 ساعته BNB/USD. منبع: TradingView

بایننس کوین در هفته‌های گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است. پس از یک جهش کوتاه به 440 دلار در 27 اکتبر، یک بازگشت شدید به 540 دلار دنبال شد.

از آنجا، BNB/USD در ابتدای نوامبر افزایش یافت تا اینکه بالاترین قیمت اصلی جدید در 7 نوامبر به 668 دلار رسید. حرکت صعودی طی روزهای بعد کاهش یافت و منجر به اصلاح شد.

در 10 نوامبر، یک جهش قوی پایین تر، قیمت بایننس کوین را برای مدت کوتاهی به 570 دلار رساند. واکنش بالاتر به دنبال داشت، با تثبیت در محدوده فزاینده‌ای فشرده‌تر که در حال حاضر به عنوان پایه‌ای برای معکوس کردن به آرامی تنظیم می‌شود، با آخرین پایین‌ترین سطح بالاتر در 600 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: نتیجه گیری

تحلیل قیمت بایننس کوین امروز نزولی است، زیرا پس از آزمایش مجدد اوج های قبلی، انتظار کاهش دیگری را داریم. احتمالاً شاهد حرکت BNB/USD دوباره به سمت مرز 600 دلار خواهیم بود تا یک پایین‌تر دیگر بالاتر از آن قرار دهیم.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر بایننس کوین هستید، راهنمای ما در مورد توکن های NFT، Gemini Exchange Review و Sunacrip را بخوانید.