منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB بالاترین سطح را در 626 دلار تعیین می کند، یک اصلاح سریع دیگر برای دنبال کردن؟

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB بالاترین سطح را در 626 دلار تعیین می کند، یک اصلاح سریع دیگر برای دنبال کردن؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت بایننس کوین امروز نزولی است.
  • BNB/USD امروز شاهد افزایش قوی به سمت مقاومت 630 دلاری بود.
  • افزایش بیشتر در حال حاضر رد شده است.

تحلیل قیمت کوین بایننس امروز نزولی است، زیرا انتظار داریم پس از یک مجموعه بالاتر امروز، یک اصلاح دیگر به دنبال داشته باشد. به احتمال زیاد BNB/USD هنوز برای رسیدن به روند صعودی بیشتر آماده نیست و اصلاح دیگری که پایین ترین سطح را تعیین می کند مورد نیاز است.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB بالاترین سطح را در 626 دلار تعیین می کند، یک اصلاح سریع دیگر برای دنبال کردن؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار به طور کلی بازدهی صعودی را تجربه کرده است. بیت کوین 4.81 درصد و اتریوم 5.78 درصد رشد کردند. در همین حال، بایننس کوین (BNB) با رشد 3.71 درصدی به دنبال آن است.

حرکت قیمت بایننس کوین در 24 ساعت گذشته: بایننس کوین پس از حرکت صعودی قوی یک شبه به بالاترین سطح خود می رسد.

BNB/USD در محدوده 574.98 تا 624.65 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات تنها 1.3 درصد کاهش یافته و در مجموع به 2.57 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 102.67 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در جایگاه سوم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته BNB/USD: با 626 دلار صعود بیشتر را رد می کند.

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم حرکت قیمت ریپل را ببینیم که در حال حاضر به دنبال معکوس شدن دوباره است، زیرا پس از یک رالی قوی در اوایل امروز، روند صعودی بیشتر رد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB بالاترین سطح را در 626 دلار تعیین می کند، یک اصلاح دیگر برای دنبال کردن؟
نمودار 4 ساعته BNB/USD. منبع: TradingView

قیمت بایننس کوین در هفته های گذشته پس از افت شدید از 660 دلار بالاترین قیمت قبلی که منجر به کاهش بیش از 20 درصدی به مرز 510 دلار شد، بهبودی قوی را تجربه کرد.

از آنجا، BNB/USD به سرعت در 19 اکتبر واکنش نشان داد و به مرز 600 دلار رسید. پس از مکثی جزئی در اواخر هفته، BNB به روند صعودی خود ادامه داد تا اینکه در 26 اکتبر دوباره به مرز 660 دلار رسید.

از آن زمان، ما شاهد یک افزایش قوی در پایین ترین سطح در پایین ترین سطح بالاتر در 570 دلار بوده ایم. قیمت سکه بایننس از آن زمان به بعد بالاتر و پایین‌تر محلی را نشان می‌دهد، که نشان می‌دهد حرکت صعودی به آرامی برای تلاشی دیگر برای شکستن مقاومت بالای 660 تا 670 دلار آماده می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: نتیجه گیری

تحلیل قیمت بایننس کوین برای امروز نزولی است، زیرا انتظار داریم در 24 ساعت آینده یک اصلاح دیگر که پایین ترین سطح را تعیین می کند، دنبال شود. بنابراین، BNB/USD بالاترین سطح دیگری را تعیین کرده است، با آمادگی بیشتر قبل از آزمایش صعود بیشتر.

در حالی که منتظر حرکت بایننس کوین هستید، مقالات ما را در مورد بهترین کیف پول رمزنگاری 2021، کیف پول Decred و ریپل در مقابل SEC ببینید.