منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: با مبارزه گاوها، BNB به 280 دلار باز می گردد

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: با مبارزه گاوها، BNB به 280 دلار باز می گردد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین حاکی از حرکت جانبی به زیر سطح 280.00 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 273.00 دلار است
  • BNB در سطح 282.30 دلار با مقاومت روبرو است

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد که قیمت به مرز 280.00 دلار بازگشته است، جایی که قیمت مقاومت نزولی کوتاه مدت پیدا می کند و حرکت به سمت بالا تا مرز 300 دلار را دشوار می کند.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساسات متفاوتی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی متفاوتی را ثبت می‌کنند. بازیگران اصلی شامل XRP و ICP هستند که به ترتیب 2.43 درصد شیب و 1.71 درصد کاهش را ثبت کردند.

تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB به 280 دلار باز می گردد

111111
شاخص های فنی برای BNB/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است، همانطور که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت نزولی کم را همانطور که در عمق کم هیستوگرام مشاهده می شود نشان می دهد. علاوه بر این، سایه روشن‌تر هیستوگرام نشان‌دهنده کاهش فعالیت فروش در کوتاه‌مدت با بازگشت قیمت به سمت علامت ۲۸۰ دلار است.

EMAها در حال حاضر زیر موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته منفی است. با این حال، با چرخش دو EMA به سمت بالا، انتظار می‌رود که فعالیت نزولی کاهش یابد و 12-EMA با 26-EMA همگرا شود. در حال حاضر، EMA ها افزایش فشار فروش را با بازگشت قیمت به سمت مرز 280 دلار پیشنهاد می کنند.

RSI دیروز در منطقه اشباع فروش معامله می شد، زیرا شاخص به زیر سطح 30.00 واحد کاهش یافت. در حال حاضر، این اندیکاتور به سمت سطح میانگین به سمت بالا حرکت کرده است، اما در زمان انتشار در سطح 37.25 واحد معامله می شود که نشان دهنده حرکت نزولی اندک است. از سوی دیگر، شیب کم اندیکاتور حاکی از کشمکش بین خریداران و فروشندگان برای تسلط است.

باندهای بولینگر اخیراً با شکسته شدن قیمت به مرز 280.00 دلار اختلاف داشتند. با این حال، با بازگشت قیمت به سطح 280.00 دلار، باندها شروع به همگرایی کردند که نشان دهنده افزایش ثبات قیمت در سطح قیمت است. خط پایین این اندیکاتور در حال حاضر پشتیبانی را در سطح 273.00 دلار ارائه می دهد، در حالی که خط میانگین مقاومت در علامت 282.30 دلار را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای BNB/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بایننس کوین سیگنال فروش را صادر می کند و 13 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها حمایت می کنند. از سوی دیگر، تنها سه شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی پایینی از خود نشان می دهند. در همان زمان، ده اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت بایننس کوین این احساس را تشدید می کند و همچنین سیگنال فروش را با 14 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها سه شاخص نشان می دهد که حرکت صعودی را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار خرید پایین برای دارایی را در همان بازه زمانی نشان می دهد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت بایننس کوین چه انتظاری داریم؟

222222
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد که پس از سقوط به زیر مرز 280.00 دلار، اکشن قیمت در سطح 275.00 دلار پشتیبانی می شود و گاوها را قادر می سازد تا با آن مقابله کنند. در حال حاضر، با عقب نشینی خریداران، گاوها به سمت بالای 280.00 دلار حرکت می کنند. با این حال، فشار نزولی هنوز فروکش نکرده است.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که BNB به حرکت جانبی بین 275 تا 280 دلار ادامه دهد زیرا فشار نزولی فعالیت خرید در بازارها را از بین می برد. این پیشنهاد با واگرایی بین تکنیک های کوتاه مدت صعودی و تکنیک های میان مدت نزولی تقویت می شود.