منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: با فراگیر شدن موج نزولی، BNB یک شبه هشت درصد ضرر می کند

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: با فراگیر شدن موج نزولی، BNB یک شبه هشت درصد ضرر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سکه بایننس حرکت نزولی قیمت امروز را نشان می دهد. کاهش قیمت مشاهده شد زیرا سکه نتوانست حمایتی کسب کند و خرس ها برای پنجمین روز متوالی به تلاش خود ادامه می دهند. BNB/USD از 25 ژوئن 2022 روند نزولی داشته است، زیرا خرس‌ها بر بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال به همراه BNB حکومت می‌کردند که زیان شدیدی را پشت سر گذاشت. BNB متحمل خسارت قابل توجهی شد زیرا قیمت پس از دنبال کردن آخرین روند نزولی به 219.5 دلار کاهش یافت. از آنجایی که خرس‌ها تاکنون در حال پیشرفت هستند، حمایت بعدی برای BNB در سطح 215 دلار وجود دارد.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال امروز تحت یک طلسم نزولی قرار دارد. اکثر ارزهای رمزنگاری شده، از جمله بیت کوین، اتریوم و اکثر آلتکوین های برتر، همگی تحت تصحیح شدید هستند، به طوری که Apecoin و sandbox بیشترین ارزش خود را به میزان 11 درصد از دست داده اند.

نمودار قیمت 1 روزه BNB/USD: سطح قیمت BNB به کاهش ادامه می‌دهد

تجزیه و تحلیل قیمت سکه 1 روزه بایننس کاهش قیمت امروز را نشان می دهد زیرا فشار فروش دوباره آغاز شده است. پس از کاهش قابل توجه قیمت جفت BNB/USD در چهار روز گذشته، خرس‌ها به پیشروی خود ادامه دادند و جفت ارز دیجیتال اکنون در زمان نگارش این مقاله با قیمت 219.5 دلار معامله می‌شود. BNB در 24 ساعت گذشته 8.34 درصد کاهش ارزش را نشان می‌دهد، اما همچنان در هفته گذشته حدود 0.03 درصد افزایش ارزش دارد که به زودی در ساعات آینده منفی خواهد شد.

bnb 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه BNB/USD. منبع: Tradingview

همانطور که شاخص باندهای بولینگر نشان می دهد، نوسانات برای جفت BNB/USD بالا است، اما اکنون با همگرا شدن باندهای بولینگر، نوسانات در حال کاهش است. باند بالا در علامت 270 دلار وجود دارد که نشان دهنده مقاومت برای جفت ارز دیجیتال است، و باند پایین در علامت 189 دلار وجود دارد که نشان دهنده حمایت از قیمت سکه است. میانگین خط میانگین باندهای بولینگر بالاتر از سطح قیمت در علامت 229 دلار است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نیمه پایینی منطقه خنثی بر روی یک منحنی رو به پایین معامله می شود که نشان دهنده فعالیت فروش در حال وقوع در بازار است. منحنی اندیکاتور RSI به شاخص 37 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس، پیشرفت نزولی را در چهار ساعت گذشته نشان می دهد، زیرا سطوح قیمت ها همچنان در حال کاهش است، پس از اینکه شکست قیمت در شروع جلسه معاملاتی امروز نزولی شد. به نظر می رسد خرس ها در حال افزایش هستند زیرا فشار فروش همچنان در حال افزایش است و سکه هنوز حمایتی پیدا نکرده است. تابع قیمت در 24 ساعت گذشته به سمت پایین حرکت کرده است زیرا سکه تحت یک اصلاح قوی قرار دارد.

bnb 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته BNB/USD. منبع: Tradingview

نوسانات در نمودار 4 ساعته با گسترش باندهای بولینگر در حال افزایش است، باند بالا در علامت 246 دلار و باند پایین در علامت 221 دلار. قیمت پایین تر از باند پایین تر شده است که یک نشانه نزولی قوی برای روندهای آینده است. شاخص قدرت نسبی حرکت رو به پایین را پس از حرکت در منحنی رو به پایین نزدیک منطقه کم فروش نشان می دهد و در شاخص 33 وجود دارد. نشانگر هنوز در محدوده خنثی پایینی قرار دارد.

تحلیل قیمت بایننس کوین: نتیجه گیری

تحلیل قیمت سکه بایننس روند نزولی را نشان می دهد، زیرا امروز هیچ فعالیت صعودی مشاهده نشده است. بیشتر نشانه های فنی نیز به نفع طرف نزولی است. همانطور که RSI نشان می دهد، روند نزولی ممکن است بیشتر تشدید شود، زیرا به محدوده کم فروش در نمودار 4 ساعته نزدیک می شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.