منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: با افزایش فشار فروش، BNB به 270 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: با افزایش فشار فروش، BNB به 270 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت بایننس کوین حاکی از حرکت نزولی به 260 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 270 دلار است
  • BNB در سطح 275 دلار با مقاومت روبرو است

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد که پس از شکست خریداران از مرز 290 دلار، قیمت BNB به 270.00 دلار کاهش یافته است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساسات منفی بازار را مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیگران اصلی شامل ETH و XRP هستند که به ترتیب 2.88 و 2.41 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB به 270 دلار سقوط می کند

تصویر 347
شاخص های فنی برای BNB/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت صعودی پایینی را که در ارتفاع پایین هیستوگرام بیان می‌شود، نشان می‌دهد. علاوه بر این، سایه روشن تر هیستوگرام نشان دهنده یک حرکت صعودی در حال کاهش است و نشان می دهد که یک تقاطع نزولی قریب الوقوع است.

EMAها در حال حاضر نزدیک به موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته همچنان پایین است. علاوه بر این، از آنجایی که دو EMA به حرکت افقی ادامه می دهند، حرکت در هر دو طرف افزایش نمی یابد. از سوی دیگر، حرکت افقی هر دو 12 و 26-EMA حاکی از عدم فعالیت معاملاتی از هر دو طرف بازار است.

RSI در سه روز گذشته در منطقه خنثی معامله می شود زیرا قیمت در حدود 270.00 دلار در نوسان بود. در حال حاضر، این اندیکاتور زیر موقعیت متوسط ​​در سطح واحد 50.00 شاخص معامله می شود و در 45.29 شناور است. در زمان پرس، نشانگر هیچ سیگنالی صادر نمی کند در حالی که شیب افقی فشار بازار پایین را نشان می دهد.

باندهای بولینگر در هشت روز گذشته با رکود قیمت در حدود 275.00 دلار باریک بوده اند. در زمان انتشار، خط پایین اندیکاتور پشتیبانی را در 266.70 دلار فراهم می کند در حالی که حد بالایی سطح مقاومت را در 275.50 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای BNB/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بایننس کوین یک سیگنال خرید صادر می کند و 14 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها حمایت می کنند. از سوی دیگر، تنها دو شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی پایینی را نشان می‌دهند. در همان زمان، ده اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت بایننس کوین این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین یک سیگنال فروش با 15 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل دو شاخص نشان دهنده حرکت رو به بالا نشان می دهد. تجزیه و تحلیل نشان می‌دهد که در نمودارهای میان‌مدت تسلط نزولی وجود دارد، در حالی که فشار خرید قابل‌توجهی برای دارایی در همان بازه زمانی کم یا بدون فشار است. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت بایننس کوین چه انتظاری داریم؟

تصویر 348
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد که گاوها تلاش کردند تا از مرز 290.00 دلار عبور کنند اما در عوض رد شدند. این رد باعث شد تا با افزایش فشار نزولی قیمت تا مرز 270.00 دلار سقوط کند.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که BNB تا مرز 260.00 دلار به سمت پایین حرکت کند زیرا فشار نزولی همچنان در نمودارهای کوتاه مدت افزایش می یابد. این پیشنهاد با تکنیک های میان مدت تقویت شده است که سیگنال های نزولی را در نمودارهای 4 و 24 ساعته منتشر می کند که حرکت تا 250 دلار را نشان می دهد. از سوی دیگر، اگر گاوها بتوانند از حمایت 270.00 دلاری دفاع کنند، قیمت در عوض به سمت سطح 275.00 دلار برمی گردد.