منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: بایننس در آخر هفته به 630 دلار افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: بایننس در آخر هفته به 630 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت بایننس کوین برای امروز صعودی است.
  • قیمت بایننس کوین پس از اینکه دیروز با یک نتیجه سخت مواجه شد، امروز در یک روند صعودی قرار دارد.
  • BNB/USD در حال حاضر با قیمت 620 دلار معامله می شود.

قیمت بایننس کوین پس از اینکه دیروز با یک نتیجه سخت مواجه شد، امروز در یک روند صعودی قرار دارد. باندهای بولینگر در اولین ساعات معاملاتی افزایش یافت، به این معنی که سکه نوسانات بالایی را تجربه می کند. فشار نزولی شدید قیمت را به منطقه 518.90 دلار رسانده و ممکن است به فروش خود ادامه دهد.

حرکت قیمت سکه بایننس در 24 ساعت گذشته: BNB/USD سیگنال های صعودی را نشان می دهد

باندهای بولینگر نشان می دهد که بایننس کوین در دوره ای از نوسانات بالا قرار دارد. روند صعودی حاکم است اما بیش از حد کشیده شده است، به این معنی که در صورت ادامه کاهش قیمت امروز، افزایش موقعیت ها با خطر زیان قابل توجهی روبرو می شود. RSI در حال نزول است و به سمت سطوح 50 حرکت می کند، نشانه دیگری از وجود فشار نزولی.

قیمت بایننس کوین توانست با افزایش 0.99 درصدی در برابر دلار آمریکا به 564.81 دلار بسته شود، اما پس از صعود به 616 دلار، محدوده معاملاتی خود را ترک کرد. فشار نزولی حاکم شد و قیمت را با حجم معاملات 24 ساعته 115 میلیون دلار به 518.90 دلار کاهش داد. سکه برای امروز خوب به نظر نمی رسد زیرا پس از تجربه نوسانات شدید در روز، در سطوح فعلی به پایان می رسد.

نمودار 4 ساعته BNB/USD: BNB شروع به معکوس می کند؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد از سرگیری فشار فروش باشیم زیرا قیمت بایننس کوین پس از یک صعود قابل توجه به زیر 600 دلار رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: بایننس در آخر هفته 1 به 630 دلار افزایش یافت
نمودار 4 ساعته BNB/USD. منبع: TradingView

قیمت بایننس کوین در طی چند هفته آینده در محدوده محدودی نوسان داشت و سپس در اوایل نوامبر به پایین ترین سطح خود رسید. پس از آن، در 28 اکتبر، شاهد بازگشت حرکت صعودی بودیم که منجر به افزایش شدید در 540 دلار شد.

بایننس کوین دوباره از کانال نزولی خارج شد، این بار با افزایش چشمگیرتر. در اول نوامبر، قیمت بیت کوین کش برای صرافی بایننس به 580 دلار رسید و در 4 نوامبر به حدود 620 دلار رسید.

با توجه به اینکه باندهای بولینگر هنوز کاملاً باز هستند، اما نوسانات در حال افزایش است، مشخص نیست که با قیمت چه اتفاقی خواهد افتاد. اگر به RSI نزولی نگاه کنیم، نشان می دهد که خرس ها شتاب بازار را کنترل می کنند. در ساعات آینده، بایننس کوین ممکن است به زیر 600 دلار سقوط کند، اما این یک نوسان موقت خواهد بود زیرا قیمت در کمترین زمان به بالاتر از این سطح باز می گردد.

ریپل در حال حاضر با قیمت 0.69 دلار معامله می شود و تسلط آن از نظر درصد به 35 درصد افزایش یافته است. از سوی دیگر، بیت کوین کش نیز با افزایش قیمت آن به 621 دلار، از پایین ترین سطح دیروز 582 دلار، شتاب بیشتری به دست می آورد.

قیمت بایننس کوین دیشب به طور قابل توجهی افزایش یافت، زیرا دارایی با فشار صعودی قابل توجهی روبرو شد. امروز صبح، BNB/USD با شتاب قابل توجهی به 600 دلار رسید و بالاترین قیمت امروز صبح 616 دلار بود. با این حال، فشار فروش در حال حاضر بازگشته است، که به احتمال زیاد منجر به اصلاح در چند روز آینده خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس نشان می دهد که قیمت در معاملات دیروز در یک حرکت صعودی ثابت قرار داشت، از پایین ترین سطح 585 دلار شروع و با حداکثر روزانه 610 دلار بسته شد. اگرچه این برای ما کافی نیست تا آن را یک نوسان بحرانی در نظر بگیریم، نمی‌توانیم این نکته را نادیده بگیریم که بایننس کوین امروز توانست بسیار بالاتر پیشرفت کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.