منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: آیا گاوها می توانند مقاومت 290 دلاری را بشکنند؟

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: آیا گاوها می توانند مقاومت 290 دلاری را بشکنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین حرکت جانبی بین 280 تا 300 دلار را نشان می دهد
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 280 دلار است
  • BNB در مرز 290 دلار با مقاومت روبرو است

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد که عمل قیمت پس از صعود به بالای سطح 270.00 دلار، مقاومتی در سطح 290.00 دلار پیدا می کند.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته یک جو مثبت بازار را مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل ETH و DOT هستند که به ترتیب شیب 9.21 و 6.92 درصد را ثبت کردند.

تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB با مقاومت 290 دلاری مواجه است

1111111111
شاخص های فنی برای BNB/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. این اندیکاتور حرکت صعودی پایینی را نشان می داد تا اینکه قیمت به طور ناگهانی در ساعت 12:00 UTC دیروز افزایش یافت. اکنون، این اندیکاتور حرکت صعودی قوی را نشان می‌دهد، اما سایه روشن هیستوگرام حاکی از کاهش فعالیت خرید است زیرا قیمت در مرز 290.00 دلار با مقاومت روبرو می‌شود.

EMAها در حال حاضر بالاتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته صعودی است. با این حال، با کاهش شیب دو EMA، انتظار می‌رود که فعالیت صعودی کاهش یابد و 12-EMA با 26-EMA همگرا شود. در حال حاضر، EMA ها پیشنهاد می کنند با نزدیک شدن قیمت به مرز 290.00 دلار، فشار خرید کاهش یابد.

RSI چند روز پیش در منطقه اشباع فروش معامله می شد، زیرا شاخص به زیر سطح 30.00 واحد کاهش یافت. از آن زمان، این اندیکاتور به سمت منطقه اشباع خرید حرکت کرد و با انتشار سیگنال فروش به بالای سطح واحد شاخص 70.00 صعود کرد. از سوی دیگر، شیب افقی اندیکاتور حاکی از حرکت نزولی در کوتاه مدت است.

باندهای بولینگر اخیراً به دلیل تثبیت قیمت در حدود 28000 دلار در حال همگرایی بودند. با این حال، زمانی که قیمت از مرز 280.00 دلار عبور کرد، باندهای بولینگر به شدت شروع به واگرایی کردند. خط میانگین این اندیکاتور 278.90 دلار پشتیبانی می کند، در حالی که حد بالای آن 292.30 دلار پشتیبانی می کند.

تجزیه و تحلیل فنی برای BNB/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بایننس کوین یک سیگنال خرید صادر می کند که 16 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از گاوها حمایت می کنند. از سوی دیگر، تنها دو شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور نزولی پایینی را نشان می‌دهند. در همان زمان، هشت اندیکاتور روی حصار نشسته و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت بایننس کوین این احساس را به اشتراک می گذارد و سیگنال خرید را منتشر می کند، با 14 اندیکاتور که حرکت رو به بالا را در مقابل دو شاخص حاکی از حرکت نزولی نشان می دهد. این تجزیه و تحلیل سلطه صعودی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار فروش پایین برای دارایی را در همان بازه زمانی نشان می دهد. در همین حال، ده اندیکاتور خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت بایننس کوین چه انتظاری داریم؟

2222222222
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد که پس از رد شدن های متعدد از سطح 275.00 دلار، BNB در نهایت توانست از سطح بالاتر صعود کند و رالی بعدی قیمت را به بالای 285.00 دلار رساند. در حال حاضر، گاوها در تلاش برای عبور از سد 290 دلار هستند اما فشار نزولی قابل توجهی در سطح پیدا می کنند.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که BNB به حرکت صعودی خود ادامه دهد، اما با توجه به فرسودگی صعودی، شکست صعودی بالای 300 دلار بعید است. در حال حاضر، می توان انتظار داشت که قیمت قبل از یافتن مقاومت قابل توجهی، تا مرز 300.00 دلار افزایش یابد. انتظار می‌رود طی چند روز آینده، BNB بین 280 تا 300 دلار معامله شود.