منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD 32.56 دلار را آزمایش می کند، آیا یک موج صعودی در راه است؟

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD 32.56 دلار را آزمایش می کند، آیا یک موج صعودی در راه است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اخیراً تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که قیمت ها در سطح 31.06 دلار حمایت قوی پیدا کرده اند و برای مواجهه با مقاومت در سطح 35.26 دلار افزایش یافته اند. قیمت سولانا در چند ساعت گذشته با تحرکات زیادی روبرو شده است زیرا بازار تلاش می کند پس از یک تعطیلات آخر هفته فروش سنگین جایگاه خود را پیدا کند. بازار امروز در 33.56 دلار باز شد و به سرعت به سطح حمایت 31.06 دلار سقوط کرد و در آنجا علاقه خرید زیادی پیدا کرد. قیمت ها از این سطح بازگشته اند و در حال حاضر در 32.56 دلار معامله می شوند.

حرکت قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته: SOL/USD یک الگوی صعودی را تشکیل می دهد

تحلیل 24 ساعته قیمت سولانا 1.69 درصد افزایش یافته است. بازار در 24 ساعت گذشته تحرکات زیادی را به خود دیده است، زیرا به سطح حمایت سقوط کرده و سپس دوباره صعود کرده است. بالاترین نقطه ای که قیمت ها امروز به آن رسیده اند 35.26 دلار و کمترین آن 31.06 دلار بوده است. بازار در حال حاضر با مقاومت در سطح 35.26 دلار مواجه است و اگر بتواند از این سطح عبور کند، می‌توان انتظار داشت که شاهد افزایش قیمت‌ها باشیم.

تصویر 4
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

بازار در حال حاضر توسط سطح 31.06 دلار پشتیبانی می شود و در صورت شکسته شدن این سطح، می توان انتظار کاهش بیشتر قیمت ها را داشت. حجم معاملات SOL/USD در 24 ساعت گذشته 1,534,642,691 دلار بوده است و ارزش کل بازار در حال حاضر 11,203,951,626 دلار است.

الگوی فراگیر صعودی نشان می دهد که خط MACD در شرف عبور از خط سیگنال به سمت بالا است که یک سیگنال صعودی است. RSI در حال حاضر روی 57.89 است، که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. EMA 50 در حال حاضر بالاتر از EMA 200 است که یک سیگنال صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا در نمودار قیمت 4 ساعته: SOL/USD از اوج ها باز می گردد و گاوها نفس می کشند

در نمودار تحلیل قیمت 4 ساعته سولانا، می‌توانیم ببینیم که قیمت‌ها از اوج‌ها با نفس کشیدن گاوها عقب‌نشینی کرده‌اند. خرس‌ها تلاش کرده‌اند قیمت‌ها را پایین بیاورند، اما گاوها تاکنون توانسته‌اند سطح 32.06 دلار را حفظ کنند.

تصویر 3
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

گاو نر در 4 ساعت نشان می دهد که خط MACD (آبی) در شرف عبور از خط سیگنال (قرمز) به سمت بالا است که یک سیگنال صعودی است. RSI در حال حاضر به بالای سطح 50 حرکت می کند، که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. EMA 50 (زرد) در حال حاضر بالاتر از EMA 200 (بنفش) است که نشانه روند صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا یک حرکت صعودی ثابت را نشان می دهد. قیمت جفت SOL/USD امیدهایی را برای خروج از یک خط روند نزولی بلند مدت ایجاد می کند. بازار همچنین شاهد حمایت خوب خرید نزدیک به 31.06 دلار است که می تواند منجر به افزایش پتانسیل افزایش قیمت ها شود. احساسات کلی بازار صعودی است و انتظار می رود تا زمانی که خریداران کنترل بازار را حفظ کنند، قیمت سولانا به افزایش خود ادامه دهد. با این حال، اگر فشار فروش افزایش یابد، می توانیم شاهد بازگشت قیمت SOL/USD به سطح 31.06 دلار باشیم.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.