منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD در 97 دلار رد شد اما گاوها همچنان در حال تجمیع هستند تا از مرز 100 دلار عبور کنند

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD در 97 دلار رد شد اما گاوها همچنان در حال تجمیع هستند تا از مرز 100 دلار عبور کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت امروز سولانا پس از افزایش 8.00 درصدی صعودی است
  • SOL/USD در محدوده روزانه 86 دلار – 97 دلار معامله شد.
  • اقدام قیمت سولانا در 4 هفته گذشته شاهد الگوهای صعودی بوده است.

تحلیل قیمت امروز سولانا پس از آنکه توکن راه حل مقیاس پذیری شاهد 8 درصد ادامه در منطقه 97 دلاری در نمودار روزانه بود ، صعودی است. سولانا از پایین ترین سطح روزانه 86 دلار عقب نشینی کرد و در نتیجه از سقوط گاوها در زیر حمایت 85 دلار دفاع کرد. خریداران پیش بینی می کنند که سکه در 24 ساعت آینده دستاوردهای بیشتری را ثبت می کند ، زیرا گاوها برای حفظ حرکت و جلوگیری از تخریب ساختار صعودی دست به دست می شوند.

حرکت قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته: آیا گاوها محدوده را با پایین ترین و بالاترین حد افزایش می دهند؟

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Solana ما ، SOL/USD در محدوده روزانه 86 دلار – 97 دلار معامله شد. چنین گسترده ای نوسانات زیادی را در طول جلسه معاملات 24 ساعته نشان می دهد. حجم معاملات روزانه سولانا با 34.40 درصد افزایش به مجموع 3.28 میلیارد دلار رسید. مجموع سرمایه بازار پس از افزایش 8.10 درصدی در 24 ساعت گذشته ، 27.37 میلیارد دلار است. سولانا از نظر ارزش بازار در رتبه 8 در بین ارزهای رمزنگاری شده برتر قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته سولانا: گاوها 3.00 دلار هدف دارند

در تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته سولانا ، SOL/USD در حال صعود است زیرا گاوها تلاش می کنند به منطقه 97 دلاری برسند. گاوها چشم خود را به بالای 100.00 دلار متمرکز کرده اند و در حال کار بر روی زمان برای ایجاد شتاب و ایجاد مقاومت بین 97 تا 98 دلار هستند. به نظر می رسد گاوها برای ایجاد رکورد جدید در نمودار 24 ساعته اصرار دارند ، اما تلاش آنها توسط معامله گران سودآور انجام می شود.

اقدام قیمت سولانا در 4 هفته گذشته شاهد الگوهای صعودی بوده است. این پس از آن بود که این سکه در ماه ژوئن با کمترین نوسان روبرو شد و به 48 دلار رسید تا قبل از صعود تقریباً 200+ درصد به قیمت مطبوعات 93 دلار برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD در 97 دلار رد شد ، اما گاوها همچنان در حال ادغام برای عبور از مرز 100 دلار 1 هستند
منبع: نمای تجاری

SOL/USD شروع خوبی در هفته بعد از 20 درصد بازسازی در حمایت 68 دلاری نداشت. خرس ها هنوز در برابر تکیه گاه فوقانی عمل می کنند سطوح و پیوسته می خواهند قیمت دوباره این علامت را آزمایش کند. با این وجود ، قیمت سولانا به پایین ترین سطح خود رسید و به 81 دلار رسید و بازار ارزهای رمزنگاری شده از ابتدای تعطیلات آخر هفته بیشتر از آن تثبیت شد.

نتیجه گیری قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا صعودی است زیرا دیروز شاهد صعود شدید بودیم و قیمت بازار در حال حاضر نزدیک به 94 دلار معامله می شود. بنابراین ، ما انتظار داریم که SOL/USD امروز افزایش یابد و در آینده 100 دلار را هدف قرار دهد. در حالی که منتظر حرکت SOL/USD هستید ، مقالات ما را در مورد مبادلات غیر متمرکز ، آینده بیت کوین و بازار NFT بخوانید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.