منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD تا 144 دلار افزایش می یابد و 150 دلار را هدف قرار می دهد؟

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD تا 144 دلار افزایش می یابد و 150 دلار را هدف قرار می دهد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان دهنده حرکت صعودی در نمودار روزانه است
  • SOL/USD در محدوده معاملات روزانه 137 دلار – 145 دلار حرکت کرد
  • جفت ارز SOL/USD پس از صعود به 137 دلار دوباره شروع به افزایش کرد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان دهنده حرکت صعودی در نمودار روزانه به دنبال شکسته شدن از بالاترین سطح روزانه 144 دلار تا بازگشت به خط روند 137 دلار است. بنابراین ، ما انتظار داریم که SOL/USD قدرت خود را در نزدیکی حمایت 140 دلاری تثبیت کرده و به سمت حمایت روانی بعدی 150 دلار قوی پیش رود.

بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده در حال افزایش صعودی است و بیت کوین غول بازار از محدوده 50 هزار دلار عبور کرده و اتریوم تنها 4 واحد از امتیاز 4K دلار برخوردار است. سولانا پس از افزایش قیمت از 90 دلار به 140 دلار از روز دوشنبه ، یکی از بهترین سکه های هفته است. Ripple (XRP) بدترین عملکرد روز را پس از ردیابی مجدد در 24 ساعت گذشته با 2.56 درصد دارد.

حرکت قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته: کاهش حجم

با توجه به شمعدان های 24 ساعته ما در تجزیه و تحلیل قیمت Solana ، SOL/USD در محدوده معاملات روزانه 137 دلار-145 دلار حرکت کرد و پس از افت 40 درصدی ، حجم معاملات تا 2.8 میلیارد دلار افزایش یافت. داده های Coin Market Cap سرمایه سولانا را پس از 3 درصد تغییر منفی در 24 ساعت ، 40.1 میلیارد دلار ثبت کرد. پلتفرم قراردادهای هوشمند لایه 1 بعد از کاردانو بیشترین درخواست را دارد و از نظر تسلط بر بازار در بین ده آلت کوین برتر در رتبه 7 قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته سولانا: پشت سر هم گذاشتن پشتیبانی

بر اساس تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا ، جفت ارز SOL/USD پس از بازگشت به 137 دلار دوباره شروع به افزایش کرده و در حال حاضر در پایین ترین سطح خود در طول روز دنبال می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا
نمودار 4 ساعته سولانا توسط TradingView

سولانا برای عبور از محدوده عرضه 130 دلاری که اکثر معامله گران سود می برند ، تلاش کرده و مانع قیمتی بین نوسانات شدید این هفته و هدف بعدی 150 دلار را ایجاد کرده است.

SOL/USD از زمانی که سکه از پایین ترین نوسان 20 جولای (58 دلار) شروع به کار کرد ، دو بار به پایین ترین حد خود رسید. هر دو پایین ترین قیمت 79 دلار و 87 دلار تعیین شد. همه آنها پس از تجمع به حمایت های مهم تبدیل شدند و به حمایت عمده روانی با 100 دلار رسیدند.

ما پیش بینی می کنیم در 24 ساعت آینده 150 دلار کاهش داشته باشد زیرا گاوها قیمت 139 و 140 دلار را تقویت می کنند.

نتیجه گیری قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت سولانا حاکی از صعود در اکثر شاخص های فنی است. انتظار ما این است که گاوها روند صعودی فعلی خود را حفظ کرده و قبل از شکستن 150 دلار ، دو سد قیمتی بالاتر از 140 دلار را بشکنند.

همانطور که منتظر هستید تا سولانا اقدام قیمتی دیگری انجام دهد ، برخی از مقالات ما در مورد تمرکززدایی ، پیش بینی قیمت و کلاهبرداری های ارزهای رمزپایه را بررسی کنید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.