منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD به منطقه $ 170 باز می گردد و در پایین ترین سطح قرار می گیرد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD به منطقه $ 170 باز می گردد و در پایین ترین سطح قرار می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • SOL/USD با تحلیل قیمت امروز سولانا در حال معاملات نزولی است.
  • بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده در محدوده نزولی معامله می شود
  • در زمان مطبوعات ، SOL/USD با قیمت 180 دلار معامله می شود.

SOL/USD با تحلیل قیمت امروز سولانا در حال معاملات نزولی است. این در حالی است که سکه دو روز پیش در منطقه 220 دلاری روند صعودی به خود گرفت و در جلسه دیروز به حمایت 180 دلاری سقوط کرد. ما انتظار داریم که عملکرد قیمت SOL/USD در طول روز معکوس شود و برخی ضررها را در نمودار 24 ساعته ثبت کند.

بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده پس از اصلاح کلی بازار که باعث شد بیت کوین 3.46 درصد سقوط کند ، اتریوم 5 درصد و سولانا 12 درصد سقوط کرد ، در منطقه نزولی معامله می شود. LUNA پس از افزایش 33 درصدی به عنوان بهترین ارز رمزنگاری شده در روز شناخته شد.

حرکت قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته: سولانا به 170 دلار کاهش یافت

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Solana ، SOL/USD در محدوده نزولی 170 – 193 دلار معامله می شود. حجم معاملات روزانه توکن راه حل قراردادهای هوشمند لایه 1 با 22 درصد کاهش به مجموع 7.44 میلیارد دلار رسید. تا زمان نگارش این مقاله ، سولانا با سرمایه 52.5 میلیون دلار معامله می کند.

نمودار 4 ساعته SOL/USD: آیا SOL مجدداً تنظیم می شود؟

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت سولانای ما برای جلسه 4 ساعته ، SOL/USD به منطقه 170 دلار بازگشت ، اما گاوها در حال تلاش برای خروج از 180 دلار هستند. در زمان مطبوعات ، SOL/USD با قیمت 180 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا
نمودار 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمتی سولانا طی هفته های گذشته شاهد فشارهای قابل توجه صعودی بوده است تا جایی که بهترین عملکرد سکه در چند روز ظاهر شد. پس از ادغام سولانا زیر مرز 80 دلار در پایان ماه اوت ، گاوها تا ماه سپتامبر به منطقه 200 دلاری صعود کردند.

معامله گران انتظار دارند که سولانا به روند صعودی خود تا 500 دلار در میان مدت و بلند مدت ادامه دهد. با این حال ، ما هنوز در حال برآورد شروع برگشت قیمت هستیم تا گاوها بتوانند قدرت بیشتری را قبل از صعود به سمت بالا تثبیت کنند.

به نظر می رسد خریداران در حال حاضر خسته شده اند اما در تلاشند تا دوباره شتاب خود را بازیابند ، همانطور که با اصلاح صعودی از 170 دلار به 180 دلار در منطقه مشاهده می شود. رد شدید بین 195 تا 200 دلار است ، به این معنی که حجم زیادی از خریداران باید برای غلبه بر این منطقه مقاومت حضور داشته باشند.

تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت امروز سولانا نشان دهنده سیگنال های نزولی در 24 ساعت آینده است و نشان می دهد که ممکن است بازار در کوتاه مدت دوباره شروع به حرکت کند. بنابراین ، ما انتظار داریم که SOL/USD در محدوده حمایت 175 دلاری باقی بماند یا به دلیل افزایش فشار نزولی ، قیمت پایینی را ثابت کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.