منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD به بالاترین سطح خود در 175 دلار رسید

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD به بالاترین سطح خود در 175 دلار رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Solana نشان می دهد که SOL با تجزیه و تحلیل قیمت SOL 24 ساعته ما صعودی است
  • نکات منفی دیگر در مارک 162 دلار رد شد
  • انتظار داریم در طول روز صعودی صورت گیرد

سولانا پس از صعود قوی یک شبه به منطقه 175 دلاری ، با تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته SOL ما در حال صعود است. نکات منفی دیگر در مارک 162 دلار رد شد و سکه بار دیگر به حمایت 170 دلار صعود کرد. گاوها در تلاش هستند تا پیشروی قابل ملاحظه ای را در بالای 175 دلار حفظ کنند و حرکت کافی را برای مقاومت در برابر 199 دلار تثبیت کنند. هدف صعودی سولانا 200 دلار است. در طول روز ، ما انتظار داریم که SOL/USD دستاوردهای بیشتری را تجربه کرده و پایین ترین سطح را تعیین کند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD به بالاترین سطح خود در 175 دلار افزایش می یابد

جنقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده در منطقه سبز معامله می شود ، همانطور که در نقشه حرارتی ارزهای رمزنگاری شده مشاهده می شود. طی 24 ساعت گذشته شاهد افزایش چشمگیری در تمام دارایی های اصلی دیجیتال بوده ایم که بیت کوین و اتریوم بیش از 2.5 درصد افزایش یافته اند. سولانا با افزایش 21 درصدی در جدول روزانه در میان بهترین اجرا کنندگان است.

حرکت قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته: قیمت سولانا به 175 دلار رسید

داده هایی که ما در تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته سولانا ثبت کردیم نشان می دهد که محدوده معاملات روزانه 162 دلار-175 دلار است. از طیف گسترده ای که نوسانات زیادی را برای روز نشان می دهد ، خارج شوید. فعالیت تجاری در نمودار سولانا در حال افزایش است و حجم معاملات کل سکه با 139 درصد افزایش به مجموع 6.8 میلیارد دلار رسیده است. Coin Market Cap سرمایه کل بازار 50.1 میلیارد دلار را ثبت کرد و سولانا را در رتبه 7 به طور کلی قرار داد.

نمودار 4 ساعته SOL/USD: سولانا نزولی بیشتر را رد کرد

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم اقدام قیمت سولانا را پس از رد 175 دلار معکوس ببینیم. این سکه به منطقه 171 دلاری معکوس شده است و به آرامی بار دیگر در حال صعود است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD به بالاترین سطح خود در 175 $ 2 می رسدایکسنمودار 4 ساعته RP/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت سولانا در یک ماه گذشته با یک حرکت صعودی قوی معامله شد. از 58 دلار پایین تر ، که در 20 ژوئیه تعیین شد ، SOL/USD بیش از 260 درصد افزایش یافت تا اینکه مقاومت امروز در نقطه 175 دلار پیدا شد.

از آنجا ، SOL هفته گذشته شاهد بهبود بود و منطقه 95 – 100 دلار به عنوان پشتیبانی عمل می کرد. با این حال ، افزایش قیمت بعدی پایین ترین سطح خود را رقم زد و قیمت بازار برای چند روز در حدود 97 دلار تثبیت شد.

این توسعه قیمت سولانا منجر به بازگشت مجدد به پشتیبانی 137 – 150 دلار شد. از آنجایی که نزولی دیگری مشاهده نشد و برخی از اوایل امروز رد شد ، ما فرض می کنیم SOL/USD آماده است تا دوباره صعودی را معکوس کرده و بالاترین سطح قبلی را در اواخر این هفته آزمایش کند.

تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تحلیل قیمت سولانا امروز صعودی است زیرا بازار پایین ترین سطح بالاتر از حمایت 160 دلاری را به ثبت رسانده است و گاوها برای افزایش مجدد آماده می شوند. بنابراین ، ما انتظار داریم که SOL/USD دیروز امروز افزایش یابد و در نهایت برخی از مقاومت های جدید را نقض کند.

در حالی که منتظر حرکت Ripple هستید ، مقالات ما را در مورد Wrapped Bitcoin ، Decentralized Exchanges و همچنین NFT Marketplace بخوانید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.