منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD با رسیدن قیمت به 32.30 دلار به پرواز صعودی خود ادامه می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL/USD با رسیدن قیمت به 32.30 دلار به پرواز صعودی خود ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که سکه در 24 ساعت گذشته روندی صعودی داشته است. قیمت ها توانسته اند بالاتر از سطح 32.30 دلار معامله شوند. مقداری مقاومت در اطراف سطح 32.99 دلار وجود دارد و شکستن بالاتر از این می تواند منجر به افزایش قیمت ها شود. با این حال، حمایت در سطح 31.72 دلار وجود دارد و شکستن زیر این می تواند منجر به کاهش قیمت ها به سمت منطقه 31.50 دلار شود.

تصویر 262
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

آلتکوین اخیراً فشار خرید شدیدی را تجربه کرده است و به نظر می رسد در میان مدت به حرکت صعودی خود ادامه دهد. قیمت سولانا در چند روز گذشته در اطراف سطح 30.00-32.00 دلار در نوسان بوده است و شکست بیش از این می تواند منجر به حرکت قیمت ها به سمت منطقه 32.00 دلار در کوتاه مدت شود. حجم معاملات 24 ساعته در حال حاضر حدود 844 میلیارد دلار و ارزش کل بازار 11 میلیارد دلار است.

اقدام قیمت سولانا در نمودار قیمت یک روزه: SOL/USD بالای 32.30 دلار معامله می شود

نمودار روزانه تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که در حال حاضر در نزدیکی سطح 32.30 دلار معامله می شود، پس از یک رالی قوی در جلسات اخیر، قیمت در 24 ساعت گذشته بیش از 0.50 درصد افزایش یافته است. گاوها توانستند قیمت را به بالای خط روند نزولی برسانند، اما با این حال، یک مانع بزرگ به شکل مقاومت 32.99 دلار در پیش است.

تصویر 261
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

قیمت ها در روزهای اخیر روند صعودی داشته اند و اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 46.70 است که در منطقه اشباع خرید قرار دارد، به این معنی که ممکن است در کوتاه مدت عقب نشینی رخ دهد. اندیکاتور MACD نیز در محدوده صعودی قرار دارد و در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد قیمت ها می توانند به حرکت بالاتر ادامه دهند. سکه بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه (MA) و MA 50 روزه معامله می شود که یک علامت صعودی است.

نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD: تحولات اخیر

نمودار 4 ساعته برای تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که گاوها توانسته اند پس از یک دوره تثبیت قیمت ها را بالاتر ببرند. قیمت‌ها در حال حاضر بالاتر از سطح 32.00 دلار معامله می‌شوند، زیرا بازار اوج‌ها و سطوح پایین‌تر را تشکیل داده است. SOL/USD بین سطوح 31.71 دلار و 32.99 دلار معامله می شود که برای صعود بیشتر نیاز به یک شکست بالاتر از سطح دومی است.

تصویر 260
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 43.74 است که در قلمروی خنثی قرار دارد و نشان می دهد که قیمت ها می توانند در کوتاه مدت در هر دو جهت حرکت کنند. اندیکاتور MACD نیز در محدوده صعودی قرار دارد اما نزدیک به خط سیگنال است و نشان می دهد که قیمت ها می تواند در کوتاه مدت تثبیت شوند. میانگین متحرک 20 روزه (MA) در حال حاضر روی 34.66 دلار و میانگین متحرک 50 روزه روی 32.70 دلار است که هر دو نشانه های صعودی هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

در نتیجه، تحلیل قیمت سولانا در بازه زمانی 1 روزه و 4 ساعته نشان می دهد که بازار در کوتاه مدت در یک روند صعودی قرار دارد. شاخص های فنی نیز به نفع گاو نر است. بنابراین، می‌توان انتظار داشت که قیمت‌ها در کوتاه‌مدت به رشد خود ادامه دهند و هدف بعدی آن سطح 33 دلار باشد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.