منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL ATH جدید را با قیمت 259 دلار آزمایش می کند، ممکن است جنبه های منفی به دنبال داشته باشد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL ATH جدید را با قیمت 259 دلار آزمایش می کند، ممکن است جنبه های منفی به دنبال داشته باشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت سولانا امروز نزولی است.
  • SOL/USD تا 259 دلار ATH افزایش یافت.
  • فشار فروش طی ساعات گذشته بازگشته است.

نزولی تحلیل قیمت سولانا امروز تقویت شده است، زیرا ما پیش‌بینی می‌کنیم که 250 دلار باقی بماند و بازار را دوباره پایین بیاورد. در نتیجه، انتظار داریم SOL/USD کاهش یابد و پایین ترین سطح قبلی را در 231 دلار آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL ATH جدید را با قیمت 259 دلار آزمایش می کند، نقاط منفی ممکن است به دنبال 3 باشدنقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

کل بازار در 24 ساعت گذشته بیشتر در رنگ سبز معامله شد. بیت کوین 1.19 درصد و اتریوم 1.43 درصد رشد کردند. در همین حال، بایننس کوین با سود بیش از 10 درصد، بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته: سولانا بالاترین رکورد جدید خود را آزمایش کرد

قیمت SOL/USD در 24 ساعت گذشته بین 251.16 دلار و 258.05 دلار در نوسان بوده که نشان دهنده درجه متوسطی از نوسان است. حجم معاملات 20.5 درصد کاهش یافته و اکنون حدود 2 میلیارد دلار ارزش دارد. ارزش کل بازار تقریباً 73.7 میلیارد دلار است که آن را در جایگاه چهارم در بین تمام ارزهای دیجیتال قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته SOL/USD: SOL دوباره دنبال می شود؟

پس از آزمایش مجدد مقاومت 250 دلاری، اکشن قیمت سولانا در نمودار 4 ساعته به شتاب نزولی نزدیک می شود.

تحلیل قیمت سولانا
نمودار 4 ساعته SOL/USD. منبع: TradingView

به دنبال یک افزایش چشمگیر در ماه سپتامبر، قیمت سولانا در بیشتر ماه اکتبر یک طرفه بوده است. پس از بالاترین قیمت 220 دلاری در 25 اکتبر، یک اصلاحی رخ داد.

محدوده پنج روزه قبلی 160 تا 190 دلار بود. در روز جمعه، سهام بسیار بالاتر از آن سطح افزایش یافت و به روند صعودی ادامه داد. حمایت نزدیک به 180 دلار ظاهر شد، که پس از آن هر دو بالاتر و پایین تر ایجاد شد. روز سه‌شنبه، گاوها به اندازه‌ای حرکت کردند که از نوسان عظیم قبلی عبور کنند.

قیمت SOL/USD برای بیش از 24 ساعت در محدوده باقی ماند و سپس به طور ناگهانی تا 250 دلار افزایش یافت. روز پنجشنبه، قیمت سولانا زمانی که به بالاترین حد خود رسید، کاهش یافت.

ما اکنون در سومین تلاش برای شکستن بالاتر هستیم. به محض اینکه مرز 250 دلار شکسته شد، حرکت نزولی از سر گرفته شد، که نشان می دهد بازار هنوز آماده افزایش بیشتر نیست.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: نتیجه گیری

تحلیل قیمت امروز سولانا نزولی است، زیرا مقاومت 250 دلاری بار دیگر رشد بیشتر را متوقف کرد. در نتیجه، ما پیش‌بینی می‌کنیم که SOL/USD مجدداً ردیابی شود و به سمت پایین حرکت کند.

در حالی که منتظر حرکت سولانا هستید، راهنمای ما در مورد توکن‌های NFT، Gemini Exchange Review و Sunacrip را بخوانید.