منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL پویایی پایدار را در 32.2 دلار پس از یک دوره نزولی نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL پویایی پایدار را در 32.2 دلار پس از یک دوره نزولی نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که سکه طی 24 ساعت گذشته در بازار با روند نزولی روبرو بوده است. این سکه تحت یک الگوی مثلث نزولی معامله می شود و در حال حاضر سطح 32.2 دلار را آزمایش می کند. پشتیبانی از SOL/USD 31.95 دلار است و اگر این سطح پشتیبانی شکسته شود، ممکن است قیمت Solana به 331.50 دلار کاهش یابد. مقاومت برای جفت SOL/USD 32.86 دلار است. شکست بیش از این سطح ممکن است قیمت را به 33.00 دلار برساند.

خرس ها پس از مواجهه با فشار صعودی در حدود 32.2 دلار، کنترل بازارهای سولانا را در دست داشتند. از آن زمان تاکنون، قیمت در مسیر نزولی قرار گرفته است و در حال حاضر زیر سطح 32 دلار معامله می شود. حجم 24 ساعته 551 میلیون دلار و ارزش بازار 11 میلیارد دلار گزارش شده است.

نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD: قیمت سولانا با مقاومت 32.86 دلار مواجه است

تحلیل قیمت دیلی سولانا روند نزولی را برای امروز نشان می دهد زیرا قیمت امروز نیز کاهش یافته است. حرکت نزولی طی چند روز گذشته ادامه داشته است و امروز نیز همین روند ادامه دارد. قیمت پس از آخرین افت به سطح 32.2 دلار کاهش یافته است. این جفت ارز دیجیتال در چند ساعت گذشته 1.66 درصد از دست داده است. شاخص میانگین متحرک (MA) در علامت 32.88 دلار بالاتر از سطح قیمت قرار دارد.

تصویر 23
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD، منبع: TradingView

ارزش باند بولینگر بالا 32.86 دلار است که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 31.95 دلار است که نشان دهنده حمایت از قیمت ارز دیجیتال است. باندهای بولینگر به طور میانگین 32.71 دلار، درست پایین تر از سطح قیمت فعلی، حفظ می کنند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در شاخص 47.73 در منطقه خنثی وجود دارد که نشان دهنده شرایط نامطلوب برای SOL است، زیرا منحنی رو به پایین این اندیکاتور فعالیت فروش در بازار را نشان می دهد که ارزش آن را کاهش می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت SOL به 32.2 دلار کاهش می یابد

تحلیل 4 ساعته قیمت سولانا نشان می دهد که بازار نزولی به نظر می رسد زیرا قیمت ها از اوج های نزدیک به 32 دلار کاهش یافته است. قیمت یک بار دیگر کاهش می یابد زیرا روند نزولی در چهار ساعت گذشته تقویت شده است. کاهش مداوم سطوح قیمت را می توان در نمودارها مشاهده کرد زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته از یک حرکت نزولی پیروی کرده است. بازار با فروش شدیدی روبرو بوده و قیمت ها نتوانسته خریدار در سطوح بالاتر پیدا کند. بازار در حال حاضر در مرحله یکپارچگی قرار دارد و بین 31.95 تا 32.86 دلار معامله می شود.

تصویر 22
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

قیمت فعلی همچنان پایین تر از میانگین متحرک است که ارزش آن در نمودار 4 ساعته در 32.46 دلار وجود دارد. میانگین اندیکاتور باندهای بولینگر به 32.16 دلار کاهش یافته است، در حالی که باند بولینگر بالایی 32.46 دلار را نشان می دهد و باند پایینی 31.58 دلار را نشان می دهد که نشان دهنده محدوده نوسان بالا برای SOL است. منحنی RSI در شاخص 42.36 به سمت پایین حرکت می کند، زیرا فشار نزولی بسیار زیاد به نظر می رسد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

در پایان، تحلیل قیمت سولانا نشان می‌دهد که سکه در دو روز گذشته با روند نزولی روبرو بوده است. بازار ممکن است در آینده نزدیک شاهد فشار فروش باشد زیرا شاخص های فنی عمدتاً نزولی هستند. بازار در حال حاضر در مرحله تثبیت است و شکست 32.86 دلار یا 31.95 دلار می تواند به بازار جهت دهد.