منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL پس از فشار نزولی به سمت 23.61 دلار حرکت می کند

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL پس از فشار نزولی به سمت 23.61 دلار حرکت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل‌های اخیر قیمت سولانا نشان می‌دهد که سکه طی چند روز گذشته به سمتی حرکت کرده است. معکوس شروع به شکل گیری کرده است که منجر به فشار نزولی می شود. قیمت فعلی سولانا 23.61 دلار با یک روند نزولی حاشیه ای در نمودار مشاهده می شود که نشان می دهد تعداد فروشندگان از خریداران در حال حاضر بیشتر است. نزولی در چند روز گذشته کنترل شده است، که باعث ایجاد باد مخالف برای ارز دیجیتال شده است.

مقاومت در 24.89 دلار و سطح حمایت در 23.50 دلار دیده می شود. از نظر حجم، سولانا در چند روز گذشته شاهد کاهش در شتاب خرید و همچنین فعالیت معاملاتی بوده است. به نظر می‌رسد که فشار نزولی احتمالاً برای ساعات آینده باقی خواهد ماند، که می‌تواند SOL را بیشتر به سمت سطح حمایت خود پایین بیاورد.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نمودار 24 ساعته: SOL یک دشمنی نزولی در 23.61 دلار ایجاد می کند.

نمودار 24 ساعته سولانا نشان می دهد که سکه در 23.61 دلار الگوی نزولی شکل گرفته است و در 24 ساعت گذشته حدود -4.73 درصد از دست داده است. سکه احتمالاً نزولی باقی خواهد ماند و قبل از اینکه شاهد هر نوع بهبودی باشیم، حمایت خود را در 23.50 دلار آزمایش می کند. پس از معاملات در یک روند صعودی چاپلوس در هفته گذشته، SOL با مقاومت سختی مواجه شد. این را می توان به احساسات نزولی کلی بازار نسبت داد که در بخش ارزهای دیجیتال حاکم بوده است.

تصویر 77
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD. منبع: TradingView

شاخص‌های فنی بیشتر نشان می‌دهند که شاخص قدرت نسبی (RSI) تا مرز 62.48 کاهش یافته است که نشان‌دهنده وجود نزولی در بازار است. شاخص واگرایی میانگین متحرک (MACD) در نمودار روزانه نشان می دهد که خط فروشنده بالاتر از خط خریدار حرکت می کند، اما شکاف بین آنها در حال کاهش است. این ممکن است نشان دهد که فشار نزولی احتمالا برای مدتی ادامه خواهد داشت. شاخص میانگین متحرک در حال کاهش است و در حال حاضر یک متقاطع نزولی را نشان می دهد.

نمودار ساعتی تحلیل قیمت سولانا: پشتیبانی در 23.50 دلار بسیار مهم است

با مشاهده نمودار کوتاه مدت (4 ساعته) تحلیل قیمت سولانا، می‌توان دید که سکه در محدوده تثبیت بین 23.50 دلار و 24.89 دلار معامله می‌شود که بسیار باریک است. این نشان می دهد که خریداران با وجود چند تلاش برای انجام این کار، قیمت را از سطح مقاومت فراتر نمی برند. میانگین متحرک حرکت قیمت را در جهت جانبی و زیر خط روند نزولی نشان می دهد.

تصویر 78
SOL/USD 4 – نمودار قیمت ما. منبع: TradingView

همچنین، شاخص قدرت نسبی (RSI) به 49.70 کاهش یافته است که نشان می دهد فشار نزولی همچنان ادامه دارد و احتمالاً می تواند SOL را به سمت حمایت خود در 23.50 دلار در ساعات آینده کاهش دهد. نشانگر واگرایی میانگین متحرک (MACD) در نمودار ساعتی یک متقاطع نزولی با واگرایی منفی در نمودار را نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تحلیل قیمت سولانا نشان می‌دهد که سکه به سمتی حرکت کرده است و تحت فشار نزولی شدید قرار گرفته است. فشار فروش احتمالاً در ساعات آتی ادامه خواهد داشت، که می‌تواند شاهد آزمایش پشتیبانی SOL با قیمت 23.50 دلار باشد. شاخص‌های فنی همچنین نشان می‌دهند که فشار نزولی احتمالاً برای مدتی باقی می‌ماند و سکه را به سمت پایین‌تر می‌برد.