منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL پس از سقوط شدید در 18.2 دلار از پویایی نزولی بسیار رنج می برد.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: SOL پس از سقوط شدید در 18.2 دلار از پویایی نزولی بسیار رنج می برد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا علائم افزایشی را نشان می دهد زیرا بازار ریسک نزولی را نشان می دهد. در نتیجه، خرس‌ها کنترل بازار سولانا را به دست آورده‌اند، که ممکن است با تجمع خرس‌ها برای کاهش قیمت، مسیر بازار را به سمت بدتر تغییر دهد، و SOL اکنون انتظار دارد یک دوره مثبت در چند روز آینده در دست بگیرد. در نتیجه، خرس ها هر کاری که می توانند برای حفظ کنترل انجام می دهند. علاوه بر این، قیمت SOL در چند ساعت اخیر پویایی کاهشی را تجربه کرده است.

بازار نشان می دهد که قیمت سولانا دیروز به مرز 21 دلار سقوط کرد و بیشتر به 20 دلار کاهش یافت. سولانا به حرکت منفی ادامه می دهد. علاوه بر این، روز بعد، قیمت سولانا سقوط کرد و به 18.2 دلار رسید. SOL در حال حاضر با 18.2 دلار معامله می شود. SOL با حجم معاملات 6,220,341,428 دلار و ارزش بازار زنده 6,824,515,404 دلار در 24 ساعت گذشته 33.00 درصد کاهش داشته است. SOL در حال حاضر در رتبه 12 در رتبه بندی ارزهای دیجیتال قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته SOL/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می دهد که شرایط فعلی بازار پتانسیل نزولی را با حرکت قیمت به سمت پایین نشان می دهد. علاوه بر این، نوسانات بازار به دنبال یک حرکت فزاینده است و ارز دیجیتال را در هر دو طرف مستعدتر در برابر تغییرات نوسان می کند. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 39.1 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 16.9 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای SOL عمل می کند.

قیمت SOL/USD زیر منحنی میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان می دهد بازار از یک حرکت نزولی پیروی می کند. با این حال، از آنجایی که بازار امروز نوسانات فزاینده ای را تجربه می کند، قیمت سولانا فضای بیشتری برای تغییر به روند مثبت دارد. با این حال، این بدان معناست که ارز دیجیتال فضای بیشتری برای حرکت به سمت منفی دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد قیمت SOL/USD به سمت پایین حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک بازار کاهشی با پویایی نزولی بیشتر است.

تصویر 136
نمودار قیمت 4 ساعته SOL/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا نشان می‌دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 21 است که باعث می‌شود ارز دیجیتال در منطقه کم ارزش قرار بگیرد. علاوه بر این، امتیاز RSI به سمت پایین حرکت می کند، که نشان می دهد فعالیت فروش از فعالیت خرید بیشتر است در حالی که به سمت کاهش کامل حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 24 ساعت

تحلیل قیمت سولانا در چند روز اخیر با نوساناتی روبرو شده است. با این حال، با افزایش نوسانات. علاوه بر این، با باز شدن نوسانات، ارزش ارز دیجیتال در برابر تغییرات آسیب‌پذیرتر می‌شود. در نتیجه، سقف بالای باند بولینگر روی 37.9 دلار است که به عنوان مهم ترین مقاومت برای SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر روی 22.6 دلار است که به عنوان نقطه مقاومت دیگری برای SOL عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SOL/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند و حرکت نزولی را نشان می دهد. با این حال، حمایت و مقاومت در حال باز شدن هستند که نشان دهنده نوسانات فزاینده با احتمال زیاد برای به دست آوردن روند منفی بیشتر است. علاوه بر این، قیمت به سمت پایین به سمت ویژگی های کاهشی حرکت می کند.

تصویر 137
نمودار قیمت 1 روزه SOL/USD منبع: TradingView

به نظر می رسد امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 27 باشد که نشان دهنده ارزش پایین این ارز دیجیتال است. در منطقه خنثی پایین می افتد. با این حال، امتیاز RSI از یک حرکت رو به پایین پیروی می کند که نشان دهنده کاهش بازار و اشاره به پویایی کاهش است. کاهش امتیاز RSI نشان می دهد که فعالیت فروش از فعالیت خرید بیشتر است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا حرکت نزولی و پتانسیل نزولی بیشتر را نشان می دهد. علاوه بر این، خرس‌ها بازدارندگی خود را نشان داده‌اند و ممکن است به زودی برای درازمدت کنترل بازار را در دست بگیرند، زیرا بازار نشانه‌های عظیمی از تغییر را نشان می‌دهد. بنابراین، طبق این تحلیل، انتظار می رود سولانا آینده روشنی داشته باشد، با این که گاوها خرس ها را کاملاً از صحنه خارج می کنند، زیرا به نظر می رسد بازار شکسته شده است، تنها چیزی که باید دید این است که گاوها چگونه از این مزیت استفاده خواهند کرد. وضعیت فعلی.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.